Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 20/21
Zapisnik: 7. krog 10.10.2020
TEKMA: Hermes Ljubljana B - Krim RollJet 0 : 1
Datum: 11.10.20 - 12.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Hostnik Benjamin
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Hermes Ljubljana B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Daraboš Žan (V)
2006
3
Pirgić Emir
2007
4
Antić Luka
2007
7
Reljić Mark
2007
8
Terzić Dino (K)
2007
9
Durmić Timam
2007
11
Dajović Sergej
2007
15
Mešić Emil
2006
18
Vukadinović Miljan
2007
19
Bric Aleksej
2006
20
Musoski Alisan
2006
Krim RollJet
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Kramer Tim
2006
6
Stupar Sven
2006
8
Ivanec Žiga
2007
10
Simčič Domen
2007
11
Škerlj Luka
2006
13
Trobec Kogej Aljaž
2006
14
Kačičnik Maks
2006
17
Nikolič Marko
2006
19
Cvar Luka (K)
2006
20
Stojoski Viktor
2006
22
Kranjc Tim (V)
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Puškar Din
2006
10
Erzetič Jon
2006
13
Ademqaj Fatlum
2007
17
Gashi Orges
2006
21
Trentelj Filip
2007
22
Kozmik Ilić Tibor
2006
Trener
Kastelec Krištof
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Veber Mark
2007
7
Del Cott Lovro
2007
9
Jevrić Kenan
2007
18
Lapanja Martin
2006
Trener
Kujundžić Mersad
STRELCI
Hermes Ljubljana B
Krim RollJet
0 : 1     10 - Simčič Domen (46')
OPOMINJANI
Hermes Ljubljana B
4 - Antić Luka (39')
Krim RollJet
22 - Kranjc Tim (28')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Hermes Ljubljana B
Minuta
Igralec
49'
17 - Gashi Orges
49'
15 - Mešić Emil
55'
21 - Trentelj Filip
55'
18 - Vukadinović Miljan
58'
13 - Ademqaj Fatlum
58'
7 - Reljić Mark
60'
22 - Kozmik Ilić Tibor
60'
19 - Bric Aleksej
67'
10 - Erzetič Jon
67'
20 - Musoski Alisan
67'
6 - Puškar Din
67'
11 - Dajović Sergej
Krim RollJet
Minuta
Igralec
36'
3 - Veber Mark
36'
11 - Škerlj Luka
49'
7 - Del Cott Lovro
49'
10 - Simčič Domen
60'
18 - Lapanja Martin
60'
17 - Nikolič Marko
67'
9 - Jevrić Kenan
67'
13 - Trobec Kogej Aljaž