Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 20/21
Zapisnik: 6. krog 03.10.2020
TEKMA: Slovan - ATET Dren Vrhnika C 9 : 0
Datum: 04.10.20 - 18.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Duranović Mirzet
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Dekleva Deen (V)
2007
2
Črnugelj Matej
2007
4
Marinko Dedović Mai
2006
5
Kajtazović Dino (K)
2006
9
Bešić Irnes
2007
10
Gradišar Ažbe
2006
14
Ćubić Vasilije
2006
15
Terzić Nino
2007
20
Perovšek Jon
2007
22
Vidmar Damjan
2007
23
Merjasec Črtomir
2007
ATET Dren Vrhnika C
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vrščaj Žiga (V)
2007
2
Bajrektarević Denis
2007
3
Treven Tadej
2007
4
Adamovič Luka
2007
5
Ivanović Kristjan
2007
6
Berič Luka
2007
7
Sagrković Lan
2007
8
Pirc Knez Jakob
2007
9
Kovšca Juš
2007
10
Gorza Gal
2007
11
Voljč Tim
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Mrkonjič Mario
2006
8
Dekleva Nick
2007
11
Vojin Alex
2006
12
Janežič Juš
2007
16
Strmole Lenart
2006
17
Atelj Luka
2006
21
Petrović Uroš
2007
Trener
Cvetković Vladica
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Keršmanc David
2007
14
Gabrovšek Sani
2006
15
Shafee Bilal
2007
16
Šega Marko
2007
17
Zendeli Fatih
2007
18
Rushiti Ensar
2007
19
Oblak Tit
2007
Trener
Slokan Danijel
STRELCI
Slovan
1 : 0     20 - Perovšek Jon (3')
2 : 0     15 - Terzić Nino (8')
3 : 0     10 - Gradišar Ažbe (14')
4 : 0     14 - Ćubić Vasilije (23')
5 : 0     4 - Marinko Dedović Mai (49')
6 : 0     10 - Gradišar Ažbe (52')
7 : 0     22 - Vidmar Damjan (57')
8 : 0     10 - Gradišar Ažbe (66')
9 : 0     21 - Petrović Uroš (69')
ATET Dren Vrhnika C
OPOMINJANI
Slovan
9 - Bešić Irnes (65')
ATET Dren Vrhnika C
5 - Ivanović Kristjan (40')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
36'
3 - Mrkonjič Mario
36'
2 - Črnugelj Matej
36'
11 - Vojin Alex
36'
14 - Ćubić Vasilije
36'
21 - Petrović Uroš
36'
15 - Terzić Nino
36'
17 - Atelj Luka
36'
23 - Merjasec Črtomir
46'
12 - Janežič Juš
46'
1 - Dekleva Deen
46'
16 - Strmole Lenart
46'
5 - Kajtazović Dino
46'
8 - Dekleva Nick
46'
20 - Perovšek Jon
ATET Dren Vrhnika C
Minuta
Igralec
36'
14 - Gabrovšek Sani
36'
9 - Kovšca Juš
58'
13 - Keršmanc David
58'
8 - Pirc Knez Jakob
64'
15 - Shafee Bilal
64'
11 - Voljč Tim

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0