Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 20/21
Zapisnik: 6. krog 03.10.2020
TEKMA: Šmartno - NK Kočevje 0 : 7
Datum: 04.10.20 - 12.30
Ljubljana - Športni park Šmartno, Ljubljana Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Momčilović Dragan
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Sluga Eugen (V)
2007
2
Kranjc Mark
2007
3
Dervishoski Amel
2007
4
Neubert Baranašič Jan
2006
5
Kuqica Ilaz
2007
6
Dovč Ažbe (K)
2006
7
Škrjanec Miha
2006
8
Ocepek Nejc
2007
9
Jovandić Voranc
2006
10
Ajkić Aydin
2007
11
Spudić Rugelj Matija
2007
NK Kočevje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Poje Gal (V)
2006
2
Kužnik Žiga
2007
3
Šneler Enej
2006
4
Sevenšek Urban (K)
2006
6
Tomac Tilen
2007
7
Stekić Jan
2006
8
Zupanič Jurij
2007
10
Kolmanič Žiga
2006
11
Rašić Robert
2007
14
Oman Nejc
2007
15
Biadov Nejc
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Jazbec Vitja
2006
14
Birčaković David
2007
15
Neubert Baranašič Ty
2008
16
Pignoni Čebron Jaša
2006
Trener
Gašperšič Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Kolmanič Jaka
2008
12
Črnkovič Gal (V)
2007
13
Novak Črt
2007
17
Stekić Tibor
2008
Trener
Bižal Danilo
STRELCI
Šmartno
NK Kočevje
0 : 1     14 - Oman Nejc (16')
0 : 2     8 - Zupanič Jurij (26')
0 : 3     7 - Stekić Jan (32')
0 : 4     10 - Kolmanič Žiga (49')
0 : 5     14 - Oman Nejc (55')
0 : 6     7 - Stekić Jan (60')
0 : 7     17 - Stekić Tibor (68')
OPOMINJANI
Šmartno
NK Kočevje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
40'
15 - Neubert Baranašič Ty
40'
11 - Spudić Rugelj Matija
40'
16 - Pignoni Čebron Jaša
40'
3 - Dervishoski Amel
49'
14 - Birčaković David
49'
2 - Kranjc Mark
53'
13 - Jazbec Vitja
53'
9 - Jovandić Voranc
NK Kočevje
Minuta
Igralec
17'
5 - Kolmanič Jaka
17'
15 - Biadov Nejc
36'
12 - Črnkovič Gal
36'
1 - Poje Gal
40'
13 - Novak Črt
40'
11 - Rašić Robert
57'
17 - Stekić Tibor
57'
8 - Zupanič Jurij

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0