Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 20/21
Zapisnik: 5. krog 26.09.2020
TEKMA: ATET Dren Vrhnika C - Krim RollJet 0 : 11
Datum: 27.09.20 - 12.00
Vrhnika - Športni park Vrhnika Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Birtič Matej
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
ATET Dren Vrhnika C
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vrščaj Žiga (V)
2007
2
Gorza Gal
2007
3
Ivanović Kristjan
2007
4
Šega Marko
2007
5
Bajrektarević Denis
2007
6
Videnović Denis
2008
7
Jerman Zore Marcel
2008
8
Mrzlikar Bor
2008
10
Sagrković Lan (K)
2007
13
Treven Tadej
2007
14
Pirc Knez Jakob
2007
Krim RollJet
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lapanja Martin (V)
2006
3
Živec Tian
2007
5
Kačičnik Maks
2006
8
Križaj Nejc
2006
10
Simčič Domen
2007
11
Kranjc Tim
2007
13
Cvar Luka (K)
2006
14
Klemenčič Jan
2006
17
Nikolič Marko
2006
18
Kramer Tim
2006
19
Trobec Kogej Aljaž
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Gabrovšek Sani
2006
11
Rushiti Ensar
2007
15
Berič Luka
2007
16
Shafee Bilal
2007
17
Kovšca Juš
2007
Trener
Slokan Danijel
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Veber Mark
2007
6
Kosi Vid
2007
Trener
Kujundžić Mersad
STRELCI
ATET Dren Vrhnika C
Krim RollJet
0 : 1     8 - Križaj Nejc (10')
0 : 2     10 - Simčič Domen (14')
0 : 3     10 - Simčič Domen (34')
0 : 4     13 - Cvar Luka (38')
0 : 5     11 - Kranjc Tim (41')
0 : 6     17 - Nikolič Marko (44')
0 : 7     17 - Nikolič Marko (51')
0 : 8     17 - Nikolič Marko (54')
0 : 9     6 - Kosi Vid (56')
0 : 10     10 - Simčič Domen (65')
0 : 11     8 - Križaj Nejc (69')
OPOMINJANI
ATET Dren Vrhnika C
Krim RollJet
IZKLJUČENI
MENJAVE
ATET Dren Vrhnika C
Minuta
Igralec
18'
17 - Kovšca Juš
18'
13 - Treven Tadej
50'
16 - Shafee Bilal
50'
7 - Jerman Zore Marcel
58'
15 - Berič Luka
58'
8 - Mrzlikar Bor
Krim RollJet
Minuta
Igralec
50'
4 - Veber Mark
50'
19 - Trobec Kogej Aljaž
50'
6 - Kosi Vid
50'
3 - Živec Tian

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0