Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 20/21
Zapisnik: 3. krog 12.09.2020
TEKMA: Vir - Šmartno 1 : 0
Datum: 12.09.20 - 14.00
Vir - Igrišče Vir Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Kranjc Gašper
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Vir
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vodnjov Bor (V)
2007
2
Grošić Ahmed
2007
5
Pohlen Arian
2007
6
Žibert Jaka
2006
7
Fetih Videj
2006
9
Hotić Sandi
2007
11
Merela Žiga
2007
13
Jazbinšek Mirčevski Enej
2007
15
Agnič Gašper (K)
2007
16
Blatnik Aljaž
2006
18
Majhenič Mark
2007
Šmartno
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Sluga Eugen
2007
2
Kranjc Mark
2007
3
Dervishoski Amel
2007
4
Neubert Baranašič Jan
2006
5
Kuqica Ilaz
2007
6
Dovč Ažbe
2006
7
Ajkić Aydin
2007
9
Škrjanec Miha
2006
10
Birčaković David
2007
11
Spudić Rugelj Matija
2007
13
Biberović Dino
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Šular Anže
2006
10
Kajfež Klemen
2007
14
Šular Matic
2006
17
Šuštar Jaka
2007
19
Durmišević Kenan
2007
20
Rastoder Sani
2007
Trener
Najdenov Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Dedić Ed
2006
15
Jovandić Voranc
2006
16
Jazbec Vitja
2006
Trener
Gašperšič Robert
STRELCI
Vir
1 : 0     4 - Šular Anže (65')
Šmartno
OPOMINJANI
Vir
4 - Šular Anže (42')
Šmartno
IZKLJUČENI
MENJAVE
Vir
Minuta
Igralec
28'
14 - Šular Matic
28'
2 - Grošić Ahmed
36'
17 - Šuštar Jaka
36'
18 - Majhenič Mark
36'
4 - Šular Anže
36'
9 - Hotić Sandi
53'
10 - Kajfež Klemen
53'
7 - Fetih Videj
61'
20 - Rastoder Sani
61'
11 - Merela Žiga
Šmartno
Minuta
Igralec
44'
14 - Dedić Ed
44'
10 - Birčaković David
44'
16 - Jazbec Vitja
44'
3 - Dervishoski Amel

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0