Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.2020
TEKMA: Komenda B - Arne Tabor 69 B 0 : 0
Datum: 06.09.20 - 11.00
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 25
Glavni sodnik: Rozman Kristian
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Komenda B
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Špetič Luka (K)
2006
5
Špenko Luka
2006
8
Petrič Benjamin
2006
10
Sarafinov Žan
2006
11
Sodnik Maks
2006
12
Sitar Anže (V)
2006
15
Maček Anže
2006
17
Mavrin Žan
2006
18
Pišek Rene
2006
21
Lunar Timotej
2006
22
Zidar Gal
2006
Arne Tabor 69 B
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Juras Nejc
2006
3
Fogec Val
2006
4
Dobršek Ian
2007
5
Podgoršek Rok (K)
2006
6
Rokavc Anže
2006
7
Amon Maks
2006
8
Valič Tristan
2006
9
Franko Mark
2006
10
Repanšek Jakob
2006
11
Šmic Lan
2007
12
Pirc Tim (V)
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Plevel Žiga
2006
19
Prosen Luka
2006
Trener
Urh Gregor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Šturm Matjaž
2006
15
Cimbola Maks
2007
16
Simčič Mijanovič Adam
2007
17
Nahić Adem
2007
18
Ramovž Vid
2007
19
Kurt Tijan
2007
Trener
Lukančič Igor
STRELCI
Komenda B
Arne Tabor 69 B
OPOMINJANI
Komenda B
17 - Mavrin Žan (70')
Arne Tabor 69 B
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda B
Minuta
Igralec
47'
19 - Prosen Luka
47'
18 - Pišek Rene
62'
13 - Plevel Žiga
62'
5 - Špenko Luka
Arne Tabor 69 B
Minuta
Igralec
36'
18 - Ramovž Vid
36'
11 - Šmic Lan
36'
14 - Šturm Matjaž
36'
4 - Dobršek Ian
45'
17 - Nahić Adem
45'
2 - Juras Nejc
47'
16 - Simčič Mijanovič Adam
47'
7 - Amon Maks
62'
15 - Cimbola Maks
62'
8 - Valič Tristan
68'
19 - Kurt Tijan
68'
9 - Franko Mark

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0