Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 20/21
Zapisnik: 6. krog 03.10.2020
TEKMA: Laby's Mengo 28 - Interblock B 4 : 2
Datum: 04.10.20 - 10.00
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 10
Glavni sodnik: Avbelj Aljaž
1. pomočnik: Primožič Tim
2. pomočnik: Levec Anže
Delegat:
POSTAVI
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gostiljac Nal (V)
2006
2
Rusak Anton
2007
3
Žebovec Žan
2007
4
Zickero Taj
2007
5
Ručigaj Miha
2006
6
Košenina Anže (K)
2006
7
Tičar Stranjak Lan
2006
8
Testen Tinkara
2006
10
Gril Jakob
2006
11
Hurwits Zack Lucky
2006
15
Burkeljca Mark
2006
Interblock B
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Velić Tej
2007
4
Lazarević Uroš
2007
6
Kerin Tim
2007
7
Vodnik Timon
2007
8
Kalan Rui
2007
9
Bajrović Tarik
2006
10
Janežič Jan
2007
11
Sojer Aljaž
2007
12
Avramović Adrian (V)
2008
15
Opeka Gašper
2007
17
Pandža Sergej (K)
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Pišek Izak
2007
17
Avdić Adel
2007
18
Martinez Nik
2007
20
Žerjav Gal
2007
31
Ručman Marcel (V)
2007
Trener
Janežič Žiga
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Čepon Matic (V)
2007
14
Mesić Din (V)
2007
18
Šegatin Val (V)
2007
19
Muzlovič Mark (V)
2007
Trener
Vodopivec Andraž
STRELCI
Laby's Mengo 28
1 : 0     7 - Tičar Stranjak Lan (23')
2 : 0     10 - Gril Jakob (29')
3 : 0     10 - Gril Jakob (35')
4 : 0     10 - Gril Jakob (36')11m
Interblock B
4 : 1     17 - Pandža Sergej (50')11m
4 : 2     11 - Sojer Aljaž (65')
OPOMINJANI
Laby's Mengo 28
8 - Testen Tinkara (7')
2 - Rusak Anton (28')
Interblock B
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
47'
20 - Žerjav Gal
47'
11 - Hurwits Zack Lucky
Interblock B
Minuta
Igralec
50'
13 - Čepon Matic
50'
9 - Bajrović Tarik
60'
18 - Šegatin Val
60'
6 - Kerin Tim
60'
14 - Mesić Din
60'
4 - Lazarević Uroš
60'
19 - Muzlovič Mark
60'
8 - Kalan Rui

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0