Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 20/21
Zapisnik: 5. krog 26.09.2020
TEKMA: Komenda A - Laby's Mengo 28 3 : 0
Datum: 27.09.20 - 10.00
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Božič Lara
1. pomočnik: Kozjek Marko
2. pomočnik: Hristov Marijan
Delegat:
POSTAVI
Komenda A
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Kličić Aid
2007
3
Česnik Juš
2007
5
Vidergar Lan
2008
6
Jerman Žak
2007
10
Voldrih Simčič Mark (K)
2007
11
Ćatović Ilhan
2007
12
Anžur Nejc Erazem (V)
2007
14
Brinovec Kris
2007
15
Kruhar Jakob
2007
16
Jovev Žiga
2007
18
Pernek Kristian
2007
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gostiljac Nal (V)
2006
2
Rusak Anton
2007
3
Žebovec Žan
2007
4
Zickero Taj
2007
5
Ručigaj Miha
2006
6
Košenina Anže (K)
2006
7
Tičar Stranjak Lan
2006
9
Burkeljca Mark
2006
10
Gril Jakob
2006
11
Hurwits Zack Lucky
2006
16
Bregar Matej
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Zorić Simon
2007
8
Ćordić Taib
2007
9
Kuhar Jan
2007
13
Krajačić Benjamin
2007
17
Gmajner Miha
2007
32
Gaberšek David
2007
Trener
Prudič Simon
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Pišek Izak
2007
17
Avdić Adel
2007
18
Martinez Nik
2007
23
Gorjup Samo
2007
31
Ručman Marcel
2007
Trener
Janežič Žiga
STRELCI
Komenda A
1 : 0     10 - Voldrih Simčič Mark (19')
2 : 0     18 - Pernek Kristian (55')
3 : 0     9 - Kuhar Jan (57')
Laby's Mengo 28
OPOMINJANI
Komenda A
Laby's Mengo 28
9 - Burkeljca Mark (40')
11 - Hurwits Zack Lucky (54')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda A
Minuta
Igralec
36'
8 - Ćordić Taib
36'
11 - Ćatović Ilhan
50'
17 - Gmajner Miha
50'
14 - Brinovec Kris
50'
4 - Zorić Simon
50'
2 - Kličić Aid
50'
32 - Gaberšek David
50'
12 - Anžur Nejc Erazem
50'
13 - Krajačić Benjamin
50'
5 - Vidergar Lan
50'
9 - Kuhar Jan
50'
15 - Kruhar Jakob
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
42'
17 - Avdić Adel
42'
7 - Tičar Stranjak Lan
48'
14 - Pišek Izak
48'
9 - Burkeljca Mark
52'
23 - Gorjup Samo
52'
10 - Gril Jakob
52'
18 - Martinez Nik
52'
2 - Rusak Anton
52'
31 - Ručman Marcel
52'
1 - Gostiljac Nal