Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 20/21
Zapisnik: 5. krog 26.09.2020
TEKMA: NK Domžale - Bravo 3 : 1
Datum: 26.09.20 - 09.00
Domžale - Športni park Domžale - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Podboršek Blaž
1. pomočnik: Vodnjov Jakob
2. pomočnik: Košir Matjaž
Delegat:
POSTAVI
NK Domžale
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Štifter Nejc
2007
4
Bilać Max Alexander
2007
5
Sedej Dolničar Žan
2007
6
Milinović Dino
2007
7
Mazreku Denis
2007
9
Malnar Matic
2007
10
Matijevič Bezjak Tian (K)
2007
12
Strajnar Aljaž (V)
2007
16
Tadič Matej
2007
18
Brecelj Job
2007
20
Cizej Miskić Tristan
2007
Bravo
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Bizjan Nik
2007
5
Mandjuka Arton
2007
6
Trdan Peter
2008
7
Junčaj Flavio
2007
8
Žinko David (K)
2007
15
Beganović Haris
2007
19
Trček Maj
2007
20
Tratnik Gal Timotej
2007
22
Vehovec Rok (V)
2008
23
Poppe Til David
2007
24
Kraševec Jaša
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Štepic Lan
2007
14
Hairlahović Din
2007
21
Šupuk Jakub
2007
22
Uršič Lan
2007
Trener
Švajger Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Pevc Carrera Gabriel
2007
9
Lulić Naj
2007
12
Ivić Alek
2007
16
Corn Gal
2007
17
Avsenek Evan
2007
18
Pečnik Jaka
2007
21
Klopčaver - Čatič Tobias
2007
Trener
Škof Blaž
STRELCI
NK Domžale
2 : 1     13 - Štepic Lan (60')
3 : 1     13 - Štepic Lan (67')
Bravo
1 : 0     8 - Žinko David (8')AG
1 : 1     24 - Kraševec Jaša (19')
OPOMINJANI
NK Domžale
Bravo
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Domžale
Minuta
Igralec
45'
13 - Štepic Lan
45'
20 - Cizej Miskić Tristan
50'
21 - Šupuk Jakub
50'
16 - Tadič Matej
64'
22 - Uršič Lan
64'
6 - Milinović Dino
69'
14 - Hairlahović Din
69'
18 - Brecelj Job
Bravo
Minuta
Igralec
36'
12 - Ivić Alek
36'
22 - Vehovec Rok
43'
18 - Pečnik Jaka
43'
19 - Trček Maj
61'
17 - Avsenek Evan
61'
20 - Tratnik Gal Timotej
500'
21 - Klopčaver - Čatič Tobias
500'
7 - Junčaj Flavio

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0