Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 5. krog 26.09.2020
TEKMA: ATET Dren Vrhnika A - Interblock A 0 : 2
Datum: 27.09.20 - 10.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Baras Boštjan
1. pomočnik: Fridl Jarc Job
2. pomočnik: Zalokar Jan
Delegat:
POSTAVI
ATET Dren Vrhnika A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Janev Gjorgi (V)
2006
5
Šinkovec Aljaž
2007
6
Štravs Žiga
2006
7
Telban Filip
2006
9
Sedej Florijan
2006
10
Sylaj Syart
2006
12
Drašler Nejc
2006
14
Cukjati Aljaž
2006
17
Handanović Din
2006
18
Panker Kociper Aljaž
2006
19
Kobal Jaka (K)
2006
Interblock A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Hazabent Jaka (V,K)
2006
2
Volk Lovro
2006
3
Grzetič Jaša
2006
4
Vidovič David
2006
6
Agić Maid
2006
7
Zdravković Luka
2006
10
Vešligaj Leon
2006
11
Topole Nai
2006
14
Gumilar Gašper
2006
15
Kostić Savo
2006
18
Dobravec Matic
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Mravljak Jaka
2006
4
Lenarčič Rok
2006
8
Cerk Gašper
2006
13
Dolanec Marko
2006
Trener
Kovačević Goran
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Jovović Luka
2006
8
Koprivec Perjet Nik
2006
9
Lipicer Marcel Teodor
2006
12
Ostojić Nikolaj (V)
2006
13
Keber Juš
2006
16
Fetaj Blendon
2006
17
Lović Benjamin Zuhdija
2006
Trener
Kos Gašper
STRELCI
ATET Dren Vrhnika A
Interblock A
0 : 1     18 - Dobravec Matic (36')
0 : 2     9 - Lipicer Marcel Teodor (37')
OPOMINJANI
ATET Dren Vrhnika A
19 - Kobal Jaka (12')
Interblock A
IZKLJUČENI
MENJAVE
ATET Dren Vrhnika A
Minuta
Igralec
36'
2 - Mravljak Jaka
36'
12 - Drašler Nejc
45'
8 - Cerk Gašper
45'
7 - Telban Filip
51'
4 - Lenarčič Rok
51'
17 - Handanović Din
57'
13 - Dolanec Marko
57'
6 - Štravs Žiga
Interblock A
Minuta
Igralec
14'
16 - Fetaj Blendon
14'
15 - Kostić Savo
36'
9 - Lipicer Marcel Teodor
36'
11 - Topole Nai
43'
13 - Keber Juš
43'
7 - Zdravković Luka
68'
5 - Jovović Luka
68'
10 - Vešligaj Leon

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0