Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 20/21
Zapisnik: 5. krog 03.10.2020
TEKMA: ATET Dren Vrhnika - Interblock 2 : 1 (0 : 0)
Datum: 03.10.20 - 10.00
Vrhnika - Športni park Vrhnika Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Jozič Jernej
1. pomočnik: Sojer Rok
2. pomočnik: Fridl Jarc Job
Delegat:
POSTAVI
ATET Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Horvat Benjamin Jakob (V)
2002
3
Gerbec Gašper
2004
5
Metljak Andraž
2005
6
Jeraj Gal
2005
8
Grbec Jernej
2005
9
Lukežič Filip
2005
10
Vučko Van
2005
11
Ćorić Aleks
2005
14
Svalina Svit Timotej (K)
2005
15
Cerk Jaka
2005
17
Likar Amadej
2005
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Porčić Irnes (V)
2004
3
Podjavoršek Jernej (K)
2005
4
Krajnc Gal
2005
5
Perković Timon
2005
6
Kranjc Aleks
2005
7
Mraz Reo
2005
8
Lah Julijan
2005
9
Pušnik Jaka
2005
10
Novakovič Filip
2004
14
Kapelj Oskar Veron
2005
18
Lerner Artem
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Kelvišar Žan
2005
4
Lipoglavšek Žan
2004
7
Logar Juš
2005
12
Jašarević Jahja
2005
13
Abidović Anis
2005
16
Voljč Gal
2005
18
Petrovič Blaž
2005
Trener
Gruden Iztok
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Žnidaršič Rok
2005
11
Kušer Timotej
2004
12
Panić Dejan
2005
13
Zalokar Leo
2005
15
Lenič Tristan
2005
16
Koncilija David
2004
17
Ristić Goran
2005
Trener
Đorđevič Jure
STRELCI
ATET Dren Vrhnika
1 : 0     11 - Ćorić Aleks (70')
2 : 1     11 - Ćorić Aleks (81')
Interblock
1 : 1     16 - Koncilija David (73')
OPOMINJANI
ATET Dren Vrhnika
3 - Gerbec Gašper (2')
Interblock
IZKLJUČENI
3 - Gerbec Gašper (47')
MENJAVE
ATET Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
48'
4 - Lipoglavšek Žan
48'
8 - Grbec Jernej
51'
7 - Logar Juš
51'
15 - Cerk Jaka
58'
2 - Kelvišar Žan
58'
17 - Likar Amadej
75'
16 - Voljč Gal
75'
6 - Jeraj Gal
81'
13 - Abidović Anis
81'
11 - Ćorić Aleks
90'
18 - Petrovič Blaž
90'
7 - Logar Juš
Interblock
Minuta
Igralec
46'
17 - Ristić Goran
46'
10 - Novakovič Filip
46'
16 - Koncilija David
46'
9 - Pušnik Jaka
46'
12 - Panić Dejan
46'
1 - Porčić Irnes
57'
2 - Žnidaršič Rok
57'
18 - Lerner Artem
59'
11 - Kušer Timotej
59'
8 - Lah Julijan
63'
13 - Zalokar Leo
63'
5 - Perković Timon
63'
15 - Lenič Tristan
63'
3 - Podjavoršek Jernej