Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Kadetska 1. liga 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.2020
TEKMA: Slovan - Šmartno-IB 11 : 0 (8 : 0)
Datum: 06.09.20 - 12.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Jozič Jernej
1. pomočnik: Vraničar Bor
2. pomočnik: Gavrič Nik
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Toplak Nik (V)
2005
2
Šlemic Luka
2005
8
Medič Slaček Matevž
2004
11
Dresh Aldin
2005
13
Dajović Dario
2005
15
Adrović Leonardo
2005
16
Džajić Danijel
2004
17
Abdulkhaziret Ali
2005
19
Kondić Sašo
2005
22
Piperović Vid (K)
2004
23
Kraševec Luka
2005
Šmartno-IB
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Stojnić Nikola (V)
2005
2
Germ Urban
2005
3
Garbajs Gašper
2004
4
Šega Nace
2005
5
Gradišek Žiga
2005
7
Omerović Dejvid
2005
9
Đogić Demjan
2005
10
Majerič Naj (K)
2005
17
Martinc Miha
2004
19
Zec Matej
2005
20
Petrič David
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Šabić Jan
2005
7
Puncer Žiga Marcel
2004
9
Ćatić Anes
2005
10
Fašun Aljoša
2005
12
Stare Jaka (V)
2005
14
Lorger Lan
2005
18
Nasufoski Enes
2004
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Peklaj Lan
2005
8
Laloš Aleksa
2005
11
Petan Bor
2004
13
Fegeš Anže
2005
15
Cimperman Mark
2005
Trener
Grilj Marjan
STRELCI
Slovan
1 : 0     11 - Dresh Aldin (7')
2 : 0     22 - Piperović Vid (9')
3 : 0     13 - Dajović Dario (13')
4 : 0     22 - Piperović Vid (19')
5 : 0     22 - Piperović Vid (25')11m
6 : 0     13 - Dajović Dario (29')
7 : 0     8 - Medič Slaček Matevž (33')
8 : 0     13 - Dajović Dario (41')11m
9 : 0     10 - Fašun Aljoša (53')
10 : 0     23 - Kraševec Luka (54')
11 : 0     16 - Džajić Danijel (79')
Šmartno-IB
OPOMINJANI
Slovan
2 - Šlemic Luka (35')
14 - Lorger Lan (55')
23 - Kraševec Luka (65')
Šmartno-IB
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
41'
14 - Lorger Lan
41'
2 - Šlemic Luka
41'
12 - Stare Jaka
41'
1 - Toplak Nik
41'
7 - Puncer Žiga Marcel
41'
15 - Adrović Leonardo
50'
18 - Nasufoski Enes
50'
13 - Dajović Dario
50'
9 - Ćatić Anes
50'
11 - Dresh Aldin
50'
3 - Šabić Jan
50'
8 - Medič Slaček Matevž
50'
10 - Fašun Aljoša
50'
19 - Kondić Sašo
Šmartno-IB
Minuta
Igralec
41'
15 - Cimperman Mark
41'
9 - Đogić Demjan
41'
8 - Laloš Aleksa
41'
19 - Zec Matej
41'
13 - Fegeš Anže
41'
2 - Germ Urban
44'
6 - Peklaj Lan
44'
17 - Martinc Miha
53'
11 - Petan Bor
53'
10 - Majerič Naj