Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 20/21
Zapisnik: 3. krog 07.10.2020
TEKMA: Kalcer Radomlje - Arne Tabor 69 8 : 0 (5 : 0)
Datum: 13.10.20 - 18.00
Radomlje - Športni park Radomlje - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Mikelj Janez
2. pomočnik: Strnad Peterca Luka
Delegat:
POSTAVI
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Zabukovnik Mark
2000
11
Ujčič Domen
2002
16
Nikolić Žan
1996
19
Jakovljević Robi (K)
1993
20
Petek Gašper
2002
22
Cerar Lenart (V)
1999
29
Guček Luka
1999
33
Đuzić Anis
2001
39
Golob Mark
2001
44
Brolih Lenart
1998
71
Pogačar Andrej
2002
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glišić Marko (V)
2001
2
Kalin Tim
1998
3
Srovin Nejc
1996
4
Topalović Elvir
2000
6
Đoković Marko
1990
7
Čakš Urban
2000
10
Marinović Siniša (K)
1987
11
Jakoš Tomas
1998
13
Novak Gal
1997
19
Čakš Uroš
2000
20
Vukšinič Gregor
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Fermišek Žiga (V)
2002
4
Verstovšek Matej
2000
5
Jazbec Rok
1995
8
Nuhanović Sandi
1998
10
Cerar Luka
1993
14
Resanovič Kvas Kristian
2002
55
Adrovič Denis
2002
Trener
Drobne Oskar
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Petrovič Vladan
1990
12
Ternar Tadej (V)
1992
14
Slabe Aljaž
2001
17
Krevzel Panić Aleksander
2000
18
Bengez Klemen
2001
Trener
Sajovic Marko
STRELCI
Kalcer Radomlje
1 : 0     11 - Ujčič Domen (16')
2 : 0     39 - Golob Mark (22')
3 : 0     11 - Ujčič Domen (30')
4 : 0     6 - Zabukovnik Mark (32')11m
5 : 0     16 - Nikolić Žan (37')
6 : 0     16 - Nikolić Žan (55')
7 : 0     39 - Golob Mark (82')
8 : 0     16 - Nikolić Žan (83')
Arne Tabor 69
OPOMINJANI
Kalcer Radomlje
Arne Tabor 69
2 - Kalin Tim (32')
20 - Vukšinič Gregor (34')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
57'
55 - Adrovič Denis
57'
11 - Ujčič Domen
57'
8 - Nuhanović Sandi
57'
71 - Pogačar Andrej
65'
4 - Verstovšek Matej
65'
20 - Petek Gašper
65'
14 - Resanovič Kvas Kristian
65'
33 - Đuzić Anis
65'
1 - Fermišek Žiga
65'
22 - Cerar Lenart
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
14 - Slabe Aljaž
46'
2 - Kalin Tim
46'
17 - Krevzel Panić Aleksander
46'
3 - Srovin Nejc
58'
18 - Bengez Klemen
58'
6 - Đoković Marko