Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 20/21
Zapisnik: 3. krog 07.10.2020
TEKMA: Rudar Trbovlje - Roltek Dob 1 : 4 (1 : 0)
Datum: 07.10.20 - 16.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jazbec Žan
1. pomočnik: Rozina Janez
2. pomočnik: Kurež Anej
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Ocepek Domen
1999
6
Drnovšek Rok (K)
1992
7
Zalaznik Tom
1994
10
Sotenšek Jan
1997
11
Sajovic Maj
1999
15
Rekanović Anes
1998
17
Lipovšek Žan
1999
19
Perić Ivica
1995
20
Kazič Staš
1996
22
Možic Matic (V)
2001
80
Kunič Domen
1999
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Levec Nejc
1998
9
Hren Luka
2001
10
Gregorin Simon
2000
13
Tratnik Gašper (V)
2000
14
Horvat Nick Hanik
2001
17
Kunstelj Klemen (K)
1981
18
Račić Albert
1988
19
Petrovič Denis
1991
20
Femec Matevž
2000
22
Tubić Denis
1999
24
Piškur Gregor
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Hadžić Mark Antonio
2000
9
Mešić Maid
1999
14
Rižner Davor
1994
16
Kahteran Alen
1994
21
Mujić Emir
1993
23
Šergan Gregor
1993
98
Mujkanović Jasim (V)
1998
Trener
Lavrenčič Martin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Avbelj Žiga
1996
5
Šipek Kristijan
1995
12
Milić Dejan
1984
21
Zenković Dino
2000
23
Jugovar Domen
1996
27
Sojer Anže
2002
Trener
Sešlar Simon
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 0     15 - Rekanović Anes (6')
Roltek Dob
1 : 1     21 - Zenković Dino (52')
1 : 2     5 - Šipek Kristijan (53')11m
1 : 3     21 - Zenković Dino (61')
1 : 4     5 - Šipek Kristijan (72')
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
5 - Hadžić Mark Antonio (69')
Roltek Dob
24 - Piškur Gregor (46')
27 - Sojer Anže (79')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
42'
14 - Rižner Davor
42'
80 - Kunič Domen
59'
5 - Hadžić Mark Antonio
59'
19 - Perić Ivica
67'
9 - Mešić Maid
67'
10 - Sotenšek Jan
70'
16 - Kahteran Alen
70'
5 - Hadžić Mark Antonio
72'
23 - Šergan Gregor
72'
20 - Kazič Staš
Roltek Dob
Minuta
Igralec
46'
21 - Zenković Dino
46'
10 - Gregorin Simon
46'
5 - Šipek Kristijan
46'
14 - Horvat Nick Hanik
46'
23 - Jugovar Domen
46'
7 - Levec Nejc
46'
27 - Sojer Anže
46'
17 - Kunstelj Klemen
46'
2 - Avbelj Žiga
46'
22 - Tubić Denis