Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 20/21
Zapisnik: 2. krog 23.09.2020
TEKMA: Slovan - Arne Tabor 69 1 : 4 (1 : 2)
Datum: 23.09.20 - 20.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Kokolj Žiga
1. pomočnik: Mikelj Janez
2. pomočnik: Selan Žiga
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Klinc David
1995
5
Pintarič Nik
1999
7
Seliman Amar
2000
8
Puškar Anel
1999
10
Muminhodžić Anis
1999
11
Halilović Benjamin
1997
12
Vojinović Darko (V)
1999
15
Gazibarić David (K)
2000
20
Miljević Stefan
1996
22
Babić Mirza
1999
30
Dolić Aldin
2000
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Srovin Nejc
1996
4
Topalović Elvir
2000
6
Đoković Marko
1990
7
Čakš Urban
2000
10
Marinović Siniša (K)
1987
12
Ternar Tadej (V)
1992
14
Olivo Erik
1999
16
Jakoš Tomas
1998
18
Bengez Klemen
2001
19
Čakš Uroš
2000
20
Vukšinič Gregor
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Šakanović Amel
2003
9
Hervol Jaka
2000
14
Pandžić Alen
2001
16
Rakovnik Marcel (V)
1998
19
Ibrišević Senad
2002
23
Janković Nastja
2002
Trener
Čavušević Džengis
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glišić Marko (V)
2001
2
Novak Gal
1997
5
Horvat Tomaž
1987
9
Petrovič Vladan
1990
11
Trivunčevič Dragan
1987
15
Kalin Tim
1998
17
Krevzel Panić Aleksander
2000
Trener
Sajovic Marko
STRELCI
Slovan
1 : 1     30 - Dolić Aldin (30')
Arne Tabor 69
0 : 1     10 - Marinović Siniša (4')
1 : 2     14 - Olivo Erik (45')
1 : 3     6 - Đoković Marko (48')
1 : 4     7 - Čakš Urban (87')
OPOMINJANI
Slovan
Arne Tabor 69
6 - Đoković Marko (45')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
47'
14 - Pandžić Alen
47'
30 - Dolić Aldin
54'
2 - Šakanović Amel
54'
4 - Klinc David
54'
19 - Ibrišević Senad
54'
8 - Puškar Anel
62'
9 - Hervol Jaka
62'
15 - Gazibarić David
62'
23 - Janković Nastja
62'
11 - Halilović Benjamin
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
9 - Petrovič Vladan
46'
18 - Bengez Klemen
48'
11 - Trivunčevič Dragan
48'
19 - Čakš Uroš
59'
5 - Horvat Tomaž
59'
14 - Olivo Erik
59'
2 - Novak Gal
59'
3 - Srovin Nejc
64'
17 - Krevzel Panić Aleksander
64'
6 - Đoković Marko