Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 20/21
Zapisnik: 1. krog 26.08.2020
TEKMA: Šmartno - Ilirija ExtraLux 1 : 15 (1 : 5)
Datum: 26.08.20 - 17.30
Ljubljana - Športni park Šmartno, Ljubljana Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Kene David
1. pomočnik: Ciuha Aleš
2. pomočnik: Maksimović Igor
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Gorjup Damjan
1996
3
Vukajlović Dražan
1994
4
Džambić Emrah
1995
5
Zulfiqar Ali
2000
6
Klinar Aljaž
1999
7
Bojović Timotej
1996
8
Semanić Nusret
2000
9
Baralić Jelenko
1980
10
Kočić Boris
1992
23
Denič Luka
1991
91
Strgar Tilen (V,K)
1991
Ilirija ExtraLux
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lapuh Brin (V)
1994
2
Steržaj Peceli Žiga
2002
4
Pucer Abel
2001
6
Rotar Črt
2004
9
Zaletel Černoš Val
2001
10
Zulić Din
2002
11
Kosi Anže
2000
15
Veselaj Getuar
1999
19
Corn Jaka (K)
1995
20
Zrimšek Jure
2000
21
Bosnić Kenen
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Bajc Urban
1980
12
Melinc Luka (V)
2000
Trener
Anželj Robi
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Malić Luka
2001
5
Anžur Anže
2002
8
Medle Anže
2002
14
Piskule Lan
1999
16
Lečnik Spaić Domen
2003
17
Mahić Dino
1996
18
Čufurovič Aldin
2000
Trener
Golob Rok
STRELCI
Šmartno
Ilirija ExtraLux
0 : 1     15 - Veselaj Getuar (7')
0 : 2     15 - Veselaj Getuar (21')
0 : 3     19 - Corn Jaka (26')
0 : 4     15 - Veselaj Getuar (27')
1 : 4     21 - Bosnić Kenen (35')AG
1 : 5     15 - Veselaj Getuar (40')
1 : 6     8 - Medle Anže (47')
1 : 7     6 - Rotar Črt (56')
1 : 8     15 - Veselaj Getuar (60')
1 : 9     19 - Corn Jaka (64')
1 : 10     8 - Medle Anže (70')
1 : 11     6 - Rotar Črt (74')
1 : 12     8 - Medle Anže (81')
1 : 13     16 - Lečnik Spaić Domen (82')
1 : 14     20 - Zrimšek Jure (86')
1 : 15     8 - Medle Anže (88')
OPOMINJANI
Šmartno
3 - Vukajlović Dražan (62')
Ilirija ExtraLux
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
46'
12 - Melinc Luka
46'
91 - Strgar Tilen
Ilirija ExtraLux
Minuta
Igralec
18'
8 - Medle Anže
18'
10 - Zulić Din
46'
5 - Anžur Anže
46'
11 - Kosi Anže
61'
16 - Lečnik Spaić Domen
61'
9 - Zaletel Černoš Val