Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 20/21
Zapisnik: 1. krog 26.08.2020
TEKMA: Arne Tabor 69 - Kolpa 6 : 2 (2 : 0)
Datum: 26.08.20 - 17.30
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Jozič Jernej
1. pomočnik: Sojer Rok
2. pomočnik: Dević Aleksander
Delegat:
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glišić Marko (V)
2001
2
Slabe Aljaž
2001
3
Novak Gal
1997
5
Horvat Tomaž (K)
1987
6
Topalović Elvir
2000
7
Čakš Urban
2000
8
Trivunčevič Dragan
1987
13
Bengez Klemen
2001
14
Srovin Nejc
1996
15
Čakš Uroš
2000
20
Vukšinič Gregor
1997
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Foršček Erik
1999
3
Pečavar Rok
1999
4
Žugelj Mitja (K)
1993
5
Težak Domen
1999
6
Stepan Andrej
1995
7
Črnič Matjaž
2001
8
Vavžik Luka
1987
9
Kirin Aleš
1998
10
Spudić Darjan
1993
11
Šuklje Nejc
1999
12
Starašinič Samo (V)
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Petrovič Vladan
1990
10
Marinović Siniša
1987
12
Vošnjak Jan (V)
1996
17
Kalin Tim
1998
18
Olivo Erik
1999
Trener
Sajovic Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Ljimani Đejhan
2000
14
Bečaj Samo
2000
15
Mitevski Ivan
2000
16
Žunič Aleš
2001
17
Furjanić Nikola
1999
18
Jankulov Marko
1992
Trener
Babić Josip
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     15 - Čakš Uroš (4')
2 : 0     7 - Čakš Urban (26')
3 : 0     3 - Novak Gal (54')
4 : 1     18 - Olivo Erik (66')
5 : 1     9 - Petrovič Vladan (84')
6 : 1     9 - Petrovič Vladan (85')
Kolpa
3 : 1     9 - Kirin Aleš (55')
6 : 2     14 - Bečaj Samo (88')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
5 - Horvat Tomaž (37')
7 - Čakš Urban (46')
18 - Olivo Erik (78')
Kolpa
6 - Stepan Andrej (36')
14 - Bečaj Samo (72')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
9 - Petrovič Vladan
46'
15 - Čakš Uroš
46'
18 - Olivo Erik
46'
14 - Srovin Nejc
46'
12 - Vošnjak Jan
46'
1 - Glišić Marko
55'
17 - Kalin Tim
55'
13 - Bengez Klemen
75'
10 - Marinović Siniša
75'
8 - Trivunčevič Dragan
Kolpa
Minuta
Igralec
46'
13 - Ljimani Đejhan
46'
3 - Pečavar Rok
46'
18 - Jankulov Marko
46'
2 - Foršček Erik
62'
14 - Bečaj Samo
62'
10 - Spudić Darjan
68'
15 - Mitevski Ivan
68'
8 - Vavžik Luka
75'
16 - Žunič Aleš
75'
7 - Črnič Matjaž