Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 3. liga 2018/19
Zapisnik: 12. krog 23.03.2019
TEKMA: Olimpija-Interblock - Laby's Mengo 28 6 : 2 (0 : 2)
Datum: 27.03.19 - 18.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kožul Ilija
POSTAVI
Olimpija-Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ostojić Nikolaj (V)
2006
6
Vešligaj Leon
2006
7
Handanovič Din (K)
2006
9
Lipicer Marcel Teodor
2006
11
Kostić Savo
2006
14
Huremagić Sandi
2006
16
Keber Juš
2006
17
BANKO TADEJ
2006
18
Dobravec Matic
2006
19
Koprivec Perjet Nik
2006
20
Avrić Mihael
2006
21
Ramić Adnan
2006
22
NIKOLIČ MARKO
2006
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Filipović Kristjan
2007
11
Žebovec Žan
2007
17
Ćeman Din
2007
20
Žerjav Gal
2007
22
Ručman Marcel (V)
2007
24
Rusak Anton (V)
2007
28
Burkeljca Mark
2006
31
Ručigaj Miha
2006
69
Mulalić Mirhad
2007
70
Košenina Anže
2006
75
Kafol Matija
2007
76
Burgar Žan Luka
2007
77
Tomc Vouk Thor
2007
82
Loboda Žan Mark
2007
83
Hurwits Zack Lucky
2006
86
Gorjup Samo
2007
88
Avdić Adel
2007
89
Tičar Stranjak Lan
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Grilj Marjan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Topić Darko
STRELCI
Olimpija-Interblock
0 : 1     1 - Ostojić Nikolaj (3')AG
1 : 2     7 - Handanovič Din (38')
2 : 2     18 - Dobravec Matic (46')
3 : 2     7 - Handanovič Din (49')
4 : 2     18 - Dobravec Matic (57')
5 : 2     6 - Vešligaj Leon (58')
6 : 2     19 - Koprivec Perjet Nik (60')
Laby's Mengo 28
0 : 2     89 - Tičar Stranjak Lan (10')
OPOMINJANI
Olimpija-Interblock
Laby's Mengo 28
IZKLJUČENI

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0