Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 2018/19
Zapisnik: 16. krog 20.04.2019
TEKMA: Svoboda Ljubljana B - Interblock 2 : 6 (0 : 3)
Datum: 14.05.19 - 17.30
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Zajc Rok
1. pomočnik: Kafol Žiga
2. pomočnik: Iskra Andraž
Delegat: Avdagić Meho
POSTAVI
Svoboda Ljubljana B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Markovčič Matic (V)
2003
2
Birk Martin
2003
3
Žonta Leon
2003
4
Vodopivec Rozman Miha
2003
5
Arslanov Tark
2003
6
Milošević Maximilian (K)
2002
7
Stoimenov Nikola
2002
8
Veber Tim
2003
9
Arslanov Tarkan
2003
10
Zajc Dominik
2002
11
Pavlović Mateo
2002
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ovijač Gašper (V)
2003
4
Ovijač Grega
2003
8
Debeljak Žan
2002
10
Lulić Dino
2002
11
Čož Miha
2002
14
Završek Timotej
2003
15
Blagojević Jotić Nikola
2002
19
Zver Natan
2003
21
Dimc Nik (K)
2002
22
Kolar Anže
2003
24
Tiganj Tian
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Novak Tim
2002
14
Mikložič Nik
2003
15
Dević Dejan
2003
Trener
Danjko Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Prodan Miani Nicholas
2003
6
Benček Anže
2003
13
Ganoni Jure
2003
20
Sladič Jaka
2003
Trener
Đorđevič Jure
STRELCI
Svoboda Ljubljana B
1 : 5     6 - Milošević Maximilian (74')
2 : 6     11 - Pavlović Mateo (90')
Interblock
0 : 1     24 - Tiganj Tian (2')
0 : 2     8 - Debeljak Žan (5')
0 : 4     8 - Debeljak Žan (37')
0 : 3     24 - Tiganj Tian (46')
0 : 5     24 - Tiganj Tian (48')
1 : 6     21 - Dimc Nik (82')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana B
9 - Arslanov Tarkan (57')
5 - Arslanov Tark (75')
Interblock
6 - Benček Anže (66')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana B
Minuta
Igralec
30'
13 - Novak Tim
30'
7 - Stoimenov Nikola
54'
15 - Dević Dejan
54'
10 - Zajc Dominik
72'
14 - Mikložič Nik
72'
3 - Žonta Leon
Interblock
Minuta
Igralec
46'
13 - Ganoni Jure
46'
14 - Završek Timotej
46'
6 - Benček Anže
46'
15 - Blagojević Jotić Nikola
46'
5 - Prodan Miani Nicholas
46'
22 - Kolar Anže
50'
20 - Sladič Jaka
50'
10 - Lulić Dino