Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 1. liga 2018/19
Zapisnik: 15. krog 06.04.2019
TEKMA: Hermes Ljubljana - Bartog Trebnje 0 : 4 (0 : 4)
Datum: 06.04.19 - 14.30
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Trobec Matjaž
1. pomočnik: Mikič Uroš
2. pomočnik: Kodrič Domen
Delegat: Tošeski Boris
POSTAVI
Hermes Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Škrgić Nermin
2002
3
Ilić Danijel
2000
5
Jovanović Miodrag
2001
6
Gregorec Nejc
2001
7
Veljković Petar
2002
8
Beganović Nail
2001
9
Bosnić Edis
2002
10
Šabani Albin
2001
14
Raković Dino
2001
16
Avdić Benjamin
2000
17
Kalabić Tarik
2002
Bartog Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Umek Florian (V)
2003
4
Herman Gašper
2000
7
Čretnik Globovnik Denis
2001
8
Grošelj Jan
2001
9
Strajnar Matej
2001
10
Žgajnar Matija
2001
11
Urana Sebastjan
2000
12
Zupančič Luka
2002
14
Lobe Luka
2001
17
Judež Matija
2001
22
Alukić Jan (K)
2000
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Botonjić Denis
2000
13
Ivanović Miroslav
2001
15
Burzič Adnan
2001
22
Kajtazovič Dino
2000
Trener
Jošt Miha
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Urana Kristjan
2001
13
Berk Matic
2000
16
Nagode Jošt
2001
20
Zupančič Nejc
2003
21
Brajer Gašper (V)
2002
Trener
Mlakar Alojz
STRELCI
Hermes Ljubljana
Bartog Trebnje
0 : 1     17 - Judež Matija (4')
0 : 2     9 - Strajnar Matej (10')
0 : 3     10 - Žgajnar Matija (24')
0 : 4     9 - Strajnar Matej (30')
OPOMINJANI
Hermes Ljubljana
17 - Kalabić Tarik (17')
6 - Gregorec Nejc (20')
9 - Bosnić Edis (42')
3 - Ilić Danijel (52')
8 - Beganović Nail (60')
Bartog Trebnje
12 - Zupančič Luka (42')
2 - Urana Kristjan (91')
IZKLJUČENI
8 - Beganović Nail (78')
MENJAVE
Hermes Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
13 - Ivanović Miroslav
46'
14 - Raković Dino
46'
4 - Botonjić Denis
46'
5 - Jovanović Miodrag
71'
15 - Burzič Adnan
71'
9 - Bosnić Edis
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
46'
21 - Brajer Gašper
46'
1 - Umek Florian
67'
13 - Berk Matic
67'
10 - Žgajnar Matija
67'
16 - Nagode Jošt
67'
7 - Čretnik Globovnik Denis
84'
2 - Urana Kristjan
84'
17 - Judež Matija
84'
20 - Zupančič Nejc
84'
9 - Strajnar Matej