Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 2. liga
1. krog 26.08.23
26.08.23
OŠ Olimpija Ljubljana : NK Zagorje
3 : 1(0 : 0)
06.09.23
Kočevje : Vrhnika
3 : 3(2 : 1)
27.09.23
Komenda B : IB 1975 Ljubljana A
4 : 1(2 : 1)
27.08.23
Kolpa : Radomlje rumeni
2 : 8(0 : 5)
30.08.23
Arne Tabor 69 : Bravo B
3 : 2(0 : 1)
05.09.23
Olimpija Ljubljana B : Dolomiti
11 : 0(4 : 0)
2. krog 02.09.23
03.09.23
NK Zagorje : Dolomiti
6 : 0(2 : 0)
02.09.23
Bravo B : Olimpija Ljubljana B
2 : 1(0 : 1)
02.09.23
Radomlje rumeni : Arne Tabor 69
3 : 0(1 : 0)
02.09.23
IB 1975 Ljubljana A : Kolpa
6 : 0(2 : 0)
14.09.23
Vrhnika : Komenda B
1 : 4(0 : 1)
02.09.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Kočevje
2 : 1(0 : 1)
3. krog 09.09.23
10.09.23
Kočevje : NK Zagorje
8 : 0(5 : 0)
11.09.23
Komenda B : OŠ Olimpija Ljubljana
9 : 1(2 : 1)
09.09.23
Kolpa : Vrhnika
1 : 4(0 : 2)
09.09.23
Arne Tabor 69 : IB 1975 Ljubljana A
2 : 3(1 : 1)
14.09.23
Olimpija Ljubljana B : Radomlje rumeni
0 : 2(0 : 1)
08.09.23
Dolomiti : Bravo B
0 : 13(0 : 13)
4. krog 16.09.23
17.09.23
NK Zagorje : Bravo B
1 : 12(1 : 3)
16.09.23
Radomlje rumeni : Dolomiti
9 : 0(4 : 0)
16.09.23
IB 1975 Ljubljana A : Olimpija Ljubljana B
0 : 4(0 : 1)
16.09.23
Vrhnika : Arne Tabor 69
1 : 2(1 : 2)
26.09.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Kolpa
2 : 1(1 : 1)
17.09.23
Kočevje : Komenda B
5 : 1(1 : 1)
5. krog 23.09.23
23.09.23
Kolpa : Kočevje
1 : 4(1 : 3)
03.10.23
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
0 : 0(0 : 0)
23.09.23
Olimpija Ljubljana B : Vrhnika
5 : 2(2 : 2)
24.09.23
Dolomiti : IB 1975 Ljubljana A
0 : 12(0 : 5)
20.09.23
Radomlje rumeni : Bravo B
2 : 5(0 : 3)
21.09.23
NK Zagorje : Komenda B
0 : 1(0 : 1)
6. krog 30.09.23
11.10.23
NK Zagorje : Radomlje rumeni
0 : 6(0 : 2)
01.10.23
IB 1975 Ljubljana A : Bravo B
2 : 0(0 : 0)
01.10.23
Vrhnika : Dolomiti
8 : 0(5 : 0)
01.10.23
Kočevje : Arne Tabor 69
2 : 2(1 : 1)
07.10.23
Komenda B : Kolpa
5 : 0(2 : 0)
10.10.23
Olimpija Ljubljana B : OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 1(1 : 1)
7. krog 07.10.23
08.10.23
Kolpa : NK Zagorje
5 : 1(2 : 0)
10.10.23
Arne Tabor 69 : Komenda B
2 : 4(2 : 4)
03.10.23
Olimpija Ljubljana B : Kočevje
4 : 2(1 : 0)
09.10.23
Dolomiti : OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 11(1 : 5)
04.10.23
Bravo B : Vrhnika
2 : 2(1 : 0)
08.10.23
Radomlje rumeni : IB 1975 Ljubljana A
0 : 4(0 : 2)
8. krog 14.10.23
14.10.23
NK Zagorje : IB 1975 Ljubljana A
0 : 3(0 : 1)
26.10.23
Vrhnika : Radomlje rumeni
5 : 2(2 : 0)
14.10.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Bravo B
1 : 2(1 : 2)
15.10.23
Kočevje : Dolomiti
9 : 0(5 : 0)
15.10.23
Komenda B : Olimpija Ljubljana B
0 : 0(0 : 0)
14.10.23
Kolpa : Arne Tabor 69
0 : 5(0 : 2)
9. krog 21.10.23
21.10.23
Arne Tabor 69 : NK Zagorje
4 : 0(4 : 0)
21.10.23
Olimpija Ljubljana B : Kolpa
10 : 1(4 : 0)
22.10.23
Dolomiti : Komenda B
0 : 5(0 : 0)
22.10.23
Bravo B : Kočevje
7 : 2(3 : 0)
22.10.23
Radomlje rumeni : OŠ Olimpija Ljubljana
6 : 0(4 : 0)
21.10.23
IB 1975 Ljubljana A : Vrhnika
0 : 0(0 : 0)
10. krog 04.11.23
04.11.23
NK Zagorje : Vrhnika
0 : 6(0 : 1)
05.11.23
OŠ Olimpija Ljubljana : IB 1975 Ljubljana A
0 : 8(0 : 4)
04.11.23
Kočevje : Radomlje rumeni
5 : 1(2 : 0)
27.10.23
Komenda B : Bravo B
3 : 2(0 : 2)
15.05.24
Kolpa : Dolomiti
4 : 0(1 : 0)
23.10.23
Arne Tabor 69 : Olimpija Ljubljana B
2 : 3(2 : 2)
11. krog 11.11.23
11.11.23
Olimpija Ljubljana B : NK Zagorje
14 : 0(9 : 0)
11.11.23
Dolomiti : Arne Tabor 69
0 : 10(0 : 4)
12.11.23
Bravo B : Kolpa
1 : 0(1 : 0)
15.11.23
Radomlje rumeni : Komenda B
1 : 4(0 : 2)
11.11.23
IB 1975 Ljubljana A : Kočevje
3 : 1(2 : 1)
11.11.23
Vrhnika : OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 1(1 : 0)
12. krog 30.03.24
02.04.24
NK Zagorje : OŠ Olimpija Ljubljana
6 : 4(2 : 1)
01.04.24
Vrhnika : Kočevje
4 : 3(1 : 2)
30.03.24
IB 1975 Ljubljana A : Komenda B
3 : 4(1 : 1)
30.03.24
Radomlje rumeni : Kolpa
7 : 1(4 : 0)
30.03.24
Bravo B : Arne Tabor 69
3 : 1(1 : 1)
16.04.24
Dolomiti : Olimpija Ljubljana B
0 : 6(0 : 2)
13. krog 06.04.24
06.04.24
Dolomiti : NK Zagorje
3 : 7(3 : 6)
07.04.24
Olimpija Ljubljana B : Bravo B
2 : 0(1 : 0)
06.04.24
Arne Tabor 69 : Radomlje rumeni
1 : 0(1 : 0)
06.04.24
Kolpa : IB 1975 Ljubljana A
2 : 5(0 : 5)
05.04.24
Komenda B : Vrhnika
6 : 2(3 : 1)
06.04.24
Kočevje : OŠ Olimpija Ljubljana
3 : 1(3 : 1)
14. krog 13.04.24
13.04.24
NK Zagorje : Kočevje
2 : 8(1 : 4)
14.04.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Komenda B
0 : 4(0 : 2)
14.04.24
Vrhnika : Kolpa
0 : 0(0 : 0)
14.04.24
IB 1975 Ljubljana A : Arne Tabor 69
4 : 1(2 : 1)
14.04.24
Radomlje rumeni : Olimpija Ljubljana B
2 : 1(1 : 1)
13.04.24
Bravo B : Dolomiti
5 : 0(4 : 0)
15. krog 20.04.24
24.04.24
Bravo B : NK Zagorje
4 : 2(1 : 2)
23.04.24
Dolomiti : Radomlje rumeni
0 : 5(0 : 1)
20.04.24
Olimpija Ljubljana B : IB 1975 Ljubljana A
1 : 1(0 : 0)
20.04.24
Arne Tabor 69 : Vrhnika
0 : 4(0 : 0)
20.04.24
Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana
0 : 1(0 : 0)
25.04.24
Komenda B : Kočevje
3 : 1(0 : 1)
16. krog 04.05.24
04.05.24
Kočevje : Kolpa
7 : 1(2 : 1)
13.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
2 : 2(0 : 1)
05.05.24
Vrhnika : Olimpija Ljubljana B
1 : 2(0 : 1)
04.05.24
IB 1975 Ljubljana A : Dolomiti
11 : 0(1 : 0)
15.05.24
Bravo B : Radomlje rumeni
2 : 2(1 : 1)
06.05.24
Komenda B : NK Zagorje
7 : 2(5 : 1)
17. krog 11.05.24
12.05.24
Radomlje rumeni : NK Zagorje
9 : 0(3 : 0)
08.05.24
Bravo B : IB 1975 Ljubljana A
3 : 3(1 : 2)
11.05.24
Dolomiti : Vrhnika
1 : 4(1 : 2)
12.05.24
Arne Tabor 69 : Kočevje
3 : 0(1 : 0)
11.05.24
Kolpa : Komenda B
0 : 8(0 : 2)
27.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Olimpija Ljubljana B
0 : 6(0 : 3)
18. krog 18.05.24
19.05.24
NK Zagorje : Kolpa
0 : 1(0 : 0)
19.05.24
Komenda B : Arne Tabor 69
2 : 1(1 : 1)
19.05.24
Kočevje : Olimpija Ljubljana B
2 : 2(0 : 1)
18.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Dolomiti
2 : 1(1 : 1)
19.05.24
Vrhnika : Bravo B
0 : 0(0 : 0)
20.05.24
IB 1975 Ljubljana A : Radomlje rumeni
4 : 1(2 : 0)
19. krog 25.05.24
25.05.24
IB 1975 Ljubljana A : NK Zagorje
8 : 0(8 : 0)
10.04.24
Radomlje rumeni : Vrhnika
3 : 6(2 : 2)
23.05.24
Bravo B : OŠ Olimpija Ljubljana
6 : 2(2 : 2)
25.05.24
Dolomiti : Kočevje
1 : 3(0 : 2)
24.05.24
Olimpija Ljubljana B : Komenda B
1 : 6(0 : 2)
25.05.24
Arne Tabor 69 : Kolpa
4 : 0(3 : 0)
20. krog 01.06.24
05.06.24
NK Zagorje : Arne Tabor 69
0 : 10(0 : 5)
21.05.24
Kolpa : Olimpija Ljubljana B
2 : 4(1 : 1)
30.05.24
Komenda B : Dolomiti
3 : 0(1 : 0)
01.06.24
Kočevje : Bravo B
2 : 5(0 : 2)
05.06.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Radomlje rumeni
0 : 6(0 : 4)
03.06.24
Vrhnika : IB 1975 Ljubljana A
1 : 8(1 : 2)
21. krog 08.06.24
10.06.24
Vrhnika : NK Zagorje
7 : 1(4 : 0)
04.06.24
IB 1975 Ljubljana A : OŠ Olimpija Ljubljana
5 : 0(1 : 0)
08.06.24
Radomlje rumeni : Kočevje
7 : 2(2 : 0)
06.06.24
Bravo B : Komenda B
2 : 4(0 : 2)
09.06.24
Dolomiti : Kolpa
1 : 4(1 : 1)
07.06.24
Olimpija Ljubljana B : Arne Tabor 69
3 : 2(0 : 0)
22. krog 15.06.24
13.06.24
NK Zagorje : Olimpija Ljubljana B
0 : 5(0 : 3)
11.06.24
Arne Tabor 69 : Dolomiti
2 : 0(1 : 0)
15.06.24
Kolpa : Bravo B
3 : 6(2 : 2)
11.06.24
Komenda B : Radomlje rumeni
5 : 2(2 : 1)
11.06.24
Kočevje : IB 1975 Ljubljana A
1 : 2(0 : 1)
14.06.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Vrhnika