Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Cicibani U-10 skupina C
1. krog 03.09.22
03.09.22
Jezero Medvode : prost
04.09.22
Dolomiti : Cocta Kresnice Fenks
14.10.22
Bela krajina : NK Trebnje
ODIGRANO
03.09.22
Olimpija Ljubljana : Dol
ODIGRANO
13.09.22
Brinje Grosuplje B : Ivančna Gorica
ODIGRANO
2. krog 10.09.22
10.09.22
prost : Ivančna Gorica
06.10.22
Dol : Brinje Grosuplje B
ODIGRANO
10.09.22
NK Trebnje : Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
11.09.22
Cocta Kresnice Fenks : Bela krajina
ODIGRANO
11.09.22
Jezero Medvode : Dolomiti
ODIGRANO
3. krog 17.09.22
17.09.22
Dolomiti : prost
17.09.22
Bela krajina : Jezero Medvode
08.09.22
Olimpija Ljubljana : Cocta Kresnice Fenks
ODIGRANO
17.09.22
Brinje Grosuplje B : NK Trebnje
ODIGRANO
18.09.22
Ivančna Gorica : Dol
ODIGRANO
4. krog 24.09.22
24.09.22
prost : Dol
24.09.22
NK Trebnje : Ivančna Gorica
ODIGRANO
25.09.22
Cocta Kresnice Fenks : Brinje Grosuplje B
ODIGRANO
25.09.22
Jezero Medvode : Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
25.09.22
Dolomiti : Bela krajina
ODIGRANO
5. krog 01.10.22
01.10.22
Bela krajina : prost
01.10.22
Olimpija Ljubljana : Dolomiti
ODIGRANO
14.10.22
Brinje Grosuplje B : Jezero Medvode
ODIGRANO
01.10.22
Ivančna Gorica : Cocta Kresnice Fenks
ODIGRANO
01.10.22
Dol : NK Trebnje
ODIGRANO
6. krog 08.10.22
08.10.22
prost : NK Trebnje
08.10.22
Cocta Kresnice Fenks : Dol
ODIGRANO
09.10.22
Jezero Medvode : Ivančna Gorica
ODIGRANO
09.10.22
Dolomiti : Brinje Grosuplje B
ODIGRANO
08.10.22
Bela krajina : Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
7. krog 15.10.22
15.10.22
Olimpija Ljubljana : prost
16.10.22
Brinje Grosuplje B : Bela krajina
ODIGRANO
15.10.22
Ivančna Gorica : Dolomiti
ODIGRANO
15.10.22
Dol : Jezero Medvode
ODIGRANO
15.10.22
NK Trebnje : Cocta Kresnice Fenks
ODIGRANO
8. krog 22.10.22
22.10.22
prost : Cocta Kresnice Fenks
21.10.22
Jezero Medvode : NK Trebnje
ODIGRANO
22.10.22
Dolomiti : Dol
ODIGRANO
22.10.22
Bela krajina : Ivančna Gorica
ODIGRANO
22.10.22
Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje B
ODIGRANO
9. krog 05.11.22
05.11.22
Brinje Grosuplje B : prost
05.11.22
Ivančna Gorica : Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
13.11.22
Dol : Bela krajina
05.11.22
NK Trebnje : Dolomiti
ODIGRANO
05.11.22
Cocta Kresnice Fenks : Jezero Medvode
ODIGRANO
10. krog 01.04.23
01.04.23
prost : Jezero Medvode
02.04.23
Cocta Kresnice Fenks : Dolomiti
ODIGRANO
01.04.23
NK Trebnje : Bela krajina
ODIGRANO
08.06.23
Dol : Olimpija Ljubljana
05.04.23
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje B
ODIGRANO
11. krog 08.04.23
08.04.23
Ivančna Gorica : prost
08.04.23
Brinje Grosuplje B : Dol
ODIGRANO
08.04.23
Olimpija Ljubljana : NK Trebnje
ODIGRANO
08.04.23
Bela krajina : Cocta Kresnice Fenks
08.04.23
Dolomiti : Jezero Medvode
ODIGRANO
12. krog 15.04.23
15.04.23
prost : Dolomiti
16.04.23
Jezero Medvode : Bela krajina
ODIGRANO
15.04.23
Cocta Kresnice Fenks : Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
23.04.23
NK Trebnje : Brinje Grosuplje B
ODIGRANO
15.04.23
Dol : Ivančna Gorica
ODIGRANO
13. krog 22.04.23
22.04.23
Dol : prost
26.04.23
Ivančna Gorica : NK Trebnje
ODIGRANO
23.04.23
Brinje Grosuplje B : Cocta Kresnice Fenks
ODIGRANO
22.04.23
Olimpija Ljubljana : Jezero Medvode
ODIGRANO
22.04.23
Bela krajina : Dolomiti
14. krog 06.05.23
06.05.23
prost : Bela krajina
07.05.23
Dolomiti : Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
07.05.23
Jezero Medvode : Brinje Grosuplje B
ODIGRANO
06.05.23
Cocta Kresnice Fenks : Ivančna Gorica
ODIGRANO
06.06.23
NK Trebnje : Dol
ODIGRANO
15. krog 13.05.23
13.05.23
NK Trebnje : prost
13.05.23
Dol : Cocta Kresnice Fenks
ODIGRANO
17.05.23
Ivančna Gorica : Jezero Medvode
ODIGRANO
14.05.23
Brinje Grosuplje B : Dolomiti
ODIGRANO
13.05.23
Olimpija Ljubljana : Bela krajina
ODIGRANO
16. krog 20.05.23
20.05.23
prost : Olimpija Ljubljana
20.05.23
Bela krajina : Brinje Grosuplje B
ODIGRANO
21.05.23
Dolomiti : Ivančna Gorica
ODIGRANO
21.05.23
Jezero Medvode : Dol
ODIGRANO
21.05.23
Cocta Kresnice Fenks : NK Trebnje
ODIGRANO
17. krog 27.05.23
27.05.23
Cocta Kresnice Fenks : prost
07.06.23
NK Trebnje : Jezero Medvode
ODIGRANO
27.05.23
Dol : Dolomiti
ODIGRANO
28.05.23
Ivančna Gorica : Bela krajina
ODIGRANO
27.05.23
Brinje Grosuplje B : Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
18. krog 03.06.23
03.06.23
prost : Brinje Grosuplje B
03.06.23
Olimpija Ljubljana : Ivančna Gorica
ODIGRANO
04.06.23
Bela krajina : Dol
04.06.23
Dolomiti : NK Trebnje
ODIGRANO
03.06.23
Jezero Medvode : Cocta Kresnice Fenks
ODIGRANO