Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 1
1. krog 05.09.20
05.09.20
Kamnik : Krka
1 : 2(0 : 2)
05.09.20
Olimpija Ljubljana A : Bela krajina
4 : 0(4 : 0)
05.09.20
Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje
1 : 4(1 : 2)
06.09.20
Komenda : Krim RollJet
6 : 3(2 : 2)
06.09.20
Ilirija Extra Lux : Arne Tabor 69
7 : 3(3 : 2)
05.09.20
Trebnje : Slovan A
1 : 10(0 : 5)
05.09.20
Ekipa 6 : prost
2. krog 12.09.20
17.09.20
Krka : Slovan A
2 : 7(1 : 1)
12.09.20
Krim RollJet : Ilirija Extra Lux
0 : 8(0 : 5)
13.09.20
Rudar Trbovlje : Komenda
4 : 2(0 : 2)
13.09.20
Bela krajina : Ivančna Gorica
3 : 2(1 : 0)
13.09.20
Kamnik : Olimpija Ljubljana A
0 : 7(0 : 4)
12.09.20
Trebnje : prost
12.09.20
Arne Tabor 69 : prost
3. krog 19.09.20
19.09.20
Olimpija Ljubljana A : Krka
3 : 1(2 : 1)
20.09.20
Ivančna Gorica : Kamnik
0 : 1(0 : 1)
19.09.20
Komenda : Bela krajina
1 : 1(1 : 1)
20.09.20
Ilirija Extra Lux : Rudar Trbovlje
4 : 1(2 : 0)
20.09.20
Trebnje : Arne Tabor 69
4 : 5(0 : 5)
19.09.20
Slovan A : prost
19.09.20
Krim RollJet : prost
4. krog 26.09.20
30.09.20
Arne Tabor 69 : Slovan A
0 : 9(0 : 4)
27.09.20
Krim RollJet : Trebnje
0 : 8(0 : 3)
26.09.20
Bela krajina : Ilirija Extra Lux
2 : 8(0 : 3)
20.10.20
Kamnik : Komenda
26.09.20
Olimpija Ljubljana A : Ivančna Gorica
24 : 0(8 : 0)
26.09.20
Krka : prost
26.09.20
Rudar Trbovlje : prost
5. krog 03.10.20
04.10.20
Ivančna Gorica : Krka
13.10.20
Komenda : Olimpija Ljubljana A
1 : 11(0 : 4)
04.10.20
Ilirija Extra Lux : Kamnik
5 : 3(2 : 2)
04.10.20
Trebnje : Rudar Trbovlje
03.10.20
Slovan A : Krim RollJet
25 : 0(9 : 0)
03.10.20
Arne Tabor 69 : prost
03.10.20
Bela krajina : prost
6. krog 10.10.20
11.10.20
Krka : Arne Tabor 69
3 : 2(2 : 1)
11.10.20
Rudar Trbovlje : Slovan A
1 : 1(1 : 0)
11.10.20
Bela krajina : Trebnje
3 : 6(1 : 2)
10.10.20
Olimpija Ljubljana A : Ilirija Extra Lux
9 : 0(4 : 0)
09.10.20
Ivančna Gorica : Komenda
10.10.20
Krim RollJet : prost
10.10.20
Kamnik : prost
7. krog 17.10.20
18.10.20
Komenda : Krka
18.10.20
Ilirija Extra Lux : Ivančna Gorica
17.10.20
Trebnje : Kamnik
17.10.20
Slovan A : Bela krajina
17.10.20
Arne Tabor 69 : Krim RollJet
17.10.20
Rudar Trbovlje : prost
17.10.20
Olimpija Ljubljana A : prost
8. krog 24.10.20
24.10.20
Krka : Krim RollJet
24.10.20
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69
24.10.20
Kamnik : Slovan A
24.10.20
Olimpija Ljubljana A : Trebnje
24.10.20
Komenda : Ilirija Extra Lux
24.10.20
Bela krajina : prost
24.10.20
Ivančna Gorica : prost
9. krog 07.11.20
07.11.20
Ilirija Extra Lux : Krka
07.11.20
Trebnje : Ivančna Gorica
07.11.20
Slovan A : Olimpija Ljubljana A
07.11.20
Arne Tabor 69 : Bela krajina
07.11.20
Krim RollJet : Rudar Trbovlje
07.11.20
Kamnik : prost
07.11.20
Komenda : prost
10. krog 14.11.20
14.11.20
Krka : Rudar Trbovlje
14.11.20
Bela krajina : Krim RollJet
14.11.20
Kamnik : Arne Tabor 69
14.11.20
Ivančna Gorica : Slovan A
14.11.20
Komenda : Trebnje
14.11.20
Olimpija Ljubljana A : prost
14.11.20
Ilirija Extra Lux : prost
11. krog 27.03.21
27.03.21
Trebnje : Ilirija Extra Lux
27.03.21
Slovan A : Komenda
27.03.21
Arne Tabor 69 : Olimpija Ljubljana A
27.03.21
Krim RollJet : Kamnik
27.03.21
Rudar Trbovlje : Bela krajina
27.03.21
Ivančna Gorica : prost
27.03.21
Krka : prost
12. krog 03.04.21
03.04.21
Krka : Bela krajina
03.04.21
Kamnik : Rudar Trbovlje
03.04.21
Olimpija Ljubljana A : Krim RollJet
03.04.21
Ivančna Gorica : Arne Tabor 69
03.04.21
Ilirija Extra Lux : Slovan A
03.04.21
Komenda : prost
03.04.21
Trebnje : prost
13. krog 10.04.21
10.04.21
Trebnje : Krka
10.04.21
Arne Tabor 69 : Komenda
10.04.21
Krim RollJet : Ivančna Gorica
10.04.21
Rudar Trbovlje : Olimpija Ljubljana A
10.04.21
Bela krajina : Kamnik
10.04.21
Ilirija Extra Lux : prost
10.04.21
Slovan A : prost