offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
Mlajši dečki 4. liga
LESTVICA 8. krog 17.10.20
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Bravo C
6
6
0
0
26:3
18
2.
Jezero Medvode
6
6
0
0
25:5
18
3.
OŠ Olimpija Ljubljana
7
5
1
1
39:8
16
4.
ATET Dren Vrhnika B
7
5
1
1
23:10
16
5.
Olimpija Ljubljana C
6
4
0
2
25:11
12
6.
Slovan B
7
4
0
3
19:11
12
7.
NK Radomlje zlati
7
4
0
3
14:11
12
8.
Borovnica
8
2
3
3
15:10
9
9.
Arne Tabor 69 B
8
3
0
5
24:31
9
10.
Litija
6
2
1
3
14:12
7
11.
DOL
7
1
4
2
14:23
7
12.
Interblock B
8
1
2
5
11:34
5
13.
Ilirija ExtraLux C
7
1
0
6
3:30
3
14.
Cockta Kresnice
7
0
2
5
5:37
2
15.
Ljubljana Hermes
5
0
0
5
6:27
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
8. krog 17.10.20
NK Radomlje zlati
:
Ilirija ExtraLux C
4 : 0 (1 : 0)
Borovnica
:
DOL
1 : 1 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Interblock B
10 : 0 (4 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 5 (0 : 2)
7. krog 10.10.20
ATET Dren Vrhnika B
:
Borovnica
1 : 0 (0 : 0)
DOL
:
Jezero Medvode
1 : 2 (1 : 1)
Interblock B
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (4 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
NK Radomlje zlati
1 : 0 (0 : 0)
Slovan B
:
Bravo C
0 : 4 (0 : 0)
Litija
:
Cockta Kresnice
7 : 1 (4 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
0 : 7 (0 : 3)
6. krog 03.10.20
Jezero Medvode
:
ATET Dren Vrhnika B
4 : 1 (2 : 1)
Borovnica
:
Ilirija ExtraLux C
3 : 0 (2 : 0)
Bravo C
:
Interblock B
6 : 2 (2 : 0)
Cockta Kresnice
:
DOL
1 : 1 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 8 (2 : 8)
NK Radomlje zlati
:
Slovan B
1 : 0 (0 : 0)
5. krog 26.09.20
Olimpija Ljubljana C
:
Bravo C
0 : 3 (0 : 1)
DOL
:
Litija
1 : 1 (1 : 1)
Slovan B
:
Arne Tabor 69 B
4 : 0 (1 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Borovnica
2 : 2 (1 : 1)
Interblock B
:
NK Radomlje zlati
1 : 2 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika B
:
Cockta Kresnice
7 : 1 (3 : 0)
4. krog 19.09.20
Arne Tabor 69 B
:
Interblock B
7 : 2 (3 : 1)
Jezero Medvode
:
OŠ Olimpija Ljubljana
3 : 0 (1 : 0)
Borovnica
:
Slovan B
0 : 1 (0 : 0)
NK Radomlje zlati
:
Olimpija Ljubljana C
2 : 4 (0 : 3)
Cockta Kresnice
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 2 (0 : 0)
Litija
:
ATET Dren Vrhnika B
1 : 3 (1 : 1)
Bravo C
:
Ljubljana Hermes
7 : 0 (5 : 0)
3. krog 12.09.20
Interblock B
:
Borovnica
0 : 0 (0 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Cockta Kresnice
9 : 0 (3 : 0)
Slovan B
:
Jezero Medvode
2 : 6 (2 : 4)
Olimpija Ljubljana C
:
Arne Tabor 69 B
5 : 2 (2 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
DOL
2 : 2 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Litija
0 : 4 (0 : 3)
Ljubljana Hermes
:
NK Radomlje zlati
3 : 4 (0 : 2)
2. krog 05.09.20
Jezero Medvode
:
Interblock B
7 : 0 (0 : 0)
NK Radomlje zlati
:
Bravo
1 : 2 (0 : 2)
Borovnica
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 5 (1 : 2)
Arne Tabor 69 B
:
Ljubljana Hermes
4 : 3 (2 : 2)
DOL
:
Ilirija ExtraLux C
8 : 1 (3 : 1)
Litija
:
OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 4 (0 : 1)
Cockta Kresnice
:
Slovan B
0 : 9 (0 : 5)
1. krog 29.08.20
Slovan B
:
Litija
3 : 0 (2 : 0)
Interblock B
:
Cockta Kresnice
2 : 2 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana C
:
Jezero Medvode
1 : 3 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
ATET Dren Vrhnika B
0 : 4 (0 : 1)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
DOL
15 : 0 (7 : 0)
Bravo C
:
Arne Tabor 69 B
4 : 0 (2 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Borovnica
0 : 8 (0 : 3)

REZULTATI TEKEM