Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
3. liga starejši dečki 14/15
Zapisnik: 10. krog 28.03.2015
TEKMA: Slovan B - Krka 0:5
Datum: 29.03.15 - 12.00
Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Božič Lara
2. pomočnik: Pezerović Marko
Delegat:
POSTAVI
Slovan B
Priimek in ime
Rojen
1
Slak Žan (V)
30.06.02
2
Gašparič Blaž
27.12.01
3
Zulfiqar Yasin
28.07.01
4
Martinc Gašper
10.05.02
5
Kotar Domen
26.04.02
6
Krebs Aleksander
30.04.01
7
Lukić Sandi
21.02.01
8
Cussigh Blaž (K)
16.04.01
9
Selaković Timotej
01.03.02
10
Olarević Daniel
14.01.00
11
Zulfiqar Ali
12.02.00
Krka
Priimek in ime
Rojen
1
Šinkovec Jaka (V)
20.06.02
2
Marjanović Nikola
23.08.01
3
Krasniqi Albinot
28.09.00
4
Šere Jan
10.02.00
5
Fink Jan
23.02.01
6
Škedelj Filip
07.04.01
7
Sivonjić Filip
09.08.01
8
Judež Matija
22.09.01
9
Kramer Gregor
27.07.01
10
Dželadini Altin (K)
01.08.01
11
Bubnjević Ognjen
24.05.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Vidaković Bojan
23.08.02
14
Fajić Redžo
28.01.02
15
Bukovec Jan
30.07.02
16
Ivanović Miroslav
07.04.01
17
Krnel Kajetan
01.10.01
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Pavlović Michael
12.06.01
15
Pavlin Tilen
17.11.01
16
Radič Milan
04.01.02
17
Birk David
06.12.00
18
Mrvič Matic
03.05.01
19
Luštek Peter
09.05.02
Trener
STRELCI
Slovan B
Krka
0:1     11 - Bubnjević Ognjen (11')
0:2     2 - Marjanović Nikola (37')
0:3     18 - Mrvič Matic (40')
0:4     13 - Pavlović Michael (53')
0:5     19 - Luštek Peter (56')
OPOMINJANI
Slovan B
3 - Zulfiqar Yasin (58')
16 - Ivanović Miroslav (70')
Krka
2 - Marjanović Nikola (28')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan B
Minuta
Igralec
41'
13 - Vidaković Bojan
41'
8 - Cussigh Blaž
47'
15 - Bukovec Jan
47'
2 - Gašparič Blaž
47'
14 - Fajić Redžo
47'
7 - Lukić Sandi
51'
16 - Ivanović Miroslav
51'
6 - Krebs Aleksander
Krka
Minuta
Igralec
31'
18 - Mrvič Matic
31'
6 - Škedelj Filip
43'
13 - Pavlović Michael
43'
8 - Judež Matija
47'
15 - Pavlin Tilen
47'
11 - Bubnjević Ognjen
48'
17 - Birk David
48'
7 - Sivonjić Filip
50'
19 - Luštek Peter
50'
2 - Marjanović Nikola
62'
16 - Radič Milan
62'
9 - Kramer Gregor