Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 14/15
Zapisnik: 12. krog 11.04.2015
TEKMA: Olimpija Ljubljana - MNK Ljubljana 11:1 (6:1)
Datum: 12.04.15 - 14.30
Ljubljana - Bežigrad jama Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Debevec Gašper
1. pomočnik: Babić Jugoslav
2. pomočnik: Poplašen Mladen
Delegat:
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Obrovac Kristian (V)
1999
2
Bećić Dino
1999
3
Stožinič Alexander
1999
4
Pintarič Dominik
1999
5
Merhar Nejc (K)
1999
6
Mladenovič Adriano
1999
7
Gajdek Dean
1999
8
Cankar Anže
1998
9
Voinov Noah Sergije
1997
10
Muminhodžić Anis
1999
11
Midžić Amar
1998
MNK Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Zidar Urh (V)
1999
3
Mavec Jan
1999
4
Purič Žan
1997
5
Lenič Timotej
1999
7
Mlakar Žiga
1999
8
Miklič Strizovič Miha (K)
1999
9
Vodišek Rok
1999
10
Horvat Nik
1999
11
Gerdina Gašper
1996
13
Ćubić Igor
1998
14
Kršljak Muzafirović Adrian
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Filip Luka
1999
14
Stančev Vasja
1999
15
Palamar Aleksander
1999
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
15
Marinković Žan
1999
16
Hoxha Admir
1999
Trener
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1:1     7 - Gajdek Dean (15')
2:1     7 - Gajdek Dean (24')
3:1     7 - Gajdek Dean (26')
4:1     6 - Mladenovič Adriano (35')
5:1     8 - Cankar Anže (39')
6:1     11 - Midžić Amar (43')
7:1     7 - Gajdek Dean (47')
8:1     6 - Mladenovič Adriano (50')
9:1     14 - Stančev Vasja (53')
10:1     15 - Palamar Aleksander (86')
11:1     13 - Filip Luka (88')
MNK Ljubljana
0:1     11 - Gerdina Gašper (2')
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
7 - Gajdek Dean (15')
14 - Stančev Vasja (72')
6 - Mladenovič Adriano (78')
MNK Ljubljana
13 - Ćubić Igor (56')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
13 - Filip Luka
46'
8 - Cankar Anže
46'
14 - Stančev Vasja
46'
4 - Pintarič Dominik
46'
15 - Palamar Aleksander
46'
10 - Muminhodžić Anis
MNK Ljubljana
Minuta
Igralec
27'
15 - Marinković Žan
27'
1 - Zidar Urh
45'
16 - Hoxha Admir
45'
11 - Gerdina Gašper

REZULTATI TEKEM