Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 11.11.2017
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Komenda 4 : 0 (0 : 0)
Datum: 11.11.17 - 14.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Štempihar Maks
1. pomočnik: Kranjc Gašper
2. pomočnik: Horvat Dejan
Delegat: Dobrun Žiga
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Leto rojstva
Priimek in ime
1
2002
Križman Enej (V)
2
2002
Lukežič Matija
3
2002
Repanšek Luka
4
2002
Bagola Tarik
5
2002
Fogec Maj
6
2002
Velagić Aldin (K)
7
2001
Hasanagić Nik
8
2002
Ibrišević Senad
9
2002
Bosnić Edis
10
2002
Keržič Jan
11
2002
Zajc Dominik
Komenda
Leto rojstva
Priimek in ime
1
2002
Subašić Ajdin (V)
2
2000
Juhant Žiga
3
2000
Drobež Mark (K)
5
2001
Zaletel Matic
6
2002
Fartek Jaka
7
2002
Resanovič Kvas Kristian
8
2002
Švab Martin
10
2002
Lunder Gal
11
2000
Žlindra David
14
2000
Stojanović Aleksander
22
2002
Jeretina David
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
13
2002
Ibrahimpašić Dino
Trener
Vončina Miha
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
15
2002
Cedilnik Ian
16
2001
Kvas Andraž
19
2002
Ravnikar Domen
Trener
Lozinšek Valentin
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1 : 0     4 - Bagola Tarik (65')
2 : 0     7 - Hasanagić Nik (75')
3 : 0     9 - Bosnić Edis (84')
4 : 0     9 - Bosnić Edis (93')
Komenda
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
8 - Ibrišević Senad (57')
Komenda
2 - Juhant Žiga (34')
3 - Drobež Mark (75')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
13 - Ibrahimpašić Dino
46'
6 - Velagić Aldin
Komenda
Minuta
Igralec
51'
16 - Kvas Andraž
51'
8 - Švab Martin
70'
15 - Cedilnik Ian
70'
11 - Žlindra David
78'
19 - Ravnikar Domen
78'
3 - Drobež Mark

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1