Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 10. krog 04.11.2017
TEKMA: Bartog Trebnje - Interblock 1 : 2 (1 : 1)
Datum: 05.11.17 - 11.00
Trebnje - Stadion Cviblje Trebnje Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Podboršek Blaž
1. pomočnik: Vedenik Peter
2. pomočnik: Kos Damjan
Delegat: Dobrun Žiga
POSTAVI
Bartog Trebnje
Priimek in ime
1
Brajer Gašper (V)
4
Pikelj Marcel (K)
5
Grošelj Jan
6
Kolenc Mark
7
Strajnar Matej
9
Pikelj Matic
10
Urana Sebastjan
11
Lobe Luka
12
Erpe Alen
13
Murn Peter
32
Žgajnar Matija
Interblock
Priimek in ime
1
Kanurić Nedžad (V)
3
Kolar Anže
4
Stanonik Matej
5
Ahmetaj Valmir
6
Medica Nik
7
Seliman Amar
8
Savić Daniel
9
Mesec Jan
10
Mulej Lovrenc
11
Praznik Špeh Jernej (K)
20
Jeneš Liam
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Lokar Enej
3
Pirc Verdinek Domen
8
Zupančič Luka
14
Ćehić Dženis
15
Alukić Jan
20
Kramer Gregor
22
Nagode Jošt
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Čož Miha
14
Ivančič Nenad
15
Bajrić Dino
17
Lulić Dino
Trener
Vitanc Darin
STRELCI
Bartog Trebnje
1 : 1     9 - Pikelj Matic (44')
1 : 2     12 - Erpe Alen (53')AG
Interblock
0 : 1     11 - Praznik Špeh Jernej (10')
OPOMINJANI
Bartog Trebnje
4 - Pikelj Marcel (39')
7 - Strajnar Matej (57')
Interblock
8 - Savić Daniel (52')
7 - Seliman Amar (73')
11 - Praznik Špeh Jernej (77')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
68'
14 - Ćehić Dženis
68'
12 - Erpe Alen
68'
22 - Nagode Jošt
68'
9 - Pikelj Matic
86'
15 - Alukić Jan
86'
6 - Kolenc Mark
86'
20 - Kramer Gregor
86'
7 - Strajnar Matej
86'
8 - Zupančič Luka
86'
11 - Lobe Luka
Interblock
Minuta
Igralec
46'
15 - Bajrić Dino
46'
9 - Mesec Jan
54'
13 - Čož Miha
54'
8 - Savić Daniel
63'
14 - Ivančič Nenad
63'
10 - Mulej Lovrenc
88'
17 - Lulić Dino
88'
6 - Medica Nik

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4