Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 8. krog 14.10.2017
TEKMA: Ivančna Gorica - Bartog Trebnje 2 : 2 (0 : 1)
Datum: 26.10.17 - 16.30
Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT Gledalcev: 15
Glavni sodnik: Weixler Gregor
1. pomočnik: Garmut Gašper
2. pomočnik: Strnad Peterca Luka
Delegat: Stojanovič Zoran
POSTAVI
Ivančna Gorica
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Vršič Aljaž
2001
4
Paradžik Pejičić Jakob
2001
7
Vršič Enej
2001
9
Herman Gašper
2000
13
Herman Ambrož (V)
2002
19
Jokič Jan
2002
21
Lužar Anej
2001
23
Budimlić Almin
2000
25
Medved Luka
2000
33
Kotar Žiga (K)
1999
88
Istogu Blendon
2000
Bartog Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Brajer Gašper (V)
2002
4
Pikelj Marcel (K)
2000
5
Grošelj Jan
2001
6
Kolenc Mark
2002
7
Strajnar Matej
2001
9
Pikelj Matic
2000
10
Urana Sebastjan
2000
11
Lobe Luka
2001
12
Erpe Alen
2002
13
Murn Peter
2002
32
Žgajnar Matija
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Zajc Uroš
1999
8
Ostanek Martin
2000
10
Perko Žan
2002
16
Medved Matic
1999
17
Dajić Dean
2002
18
Nahlić Ilhan
2002
Trener
Kovačević Goran
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Lokar Enej
2001
3
Urana Kristjan
2001
8
Zupančič Luka
2002
14
Ćehić Dženis
2002
15
Pirc Verdinek Domen
2002
20
Kramer Gregor
2001
22
Nagode Jošt
2001
Trener
STRELCI
Ivančna Gorica
0 : 2     4 - Paradžik Pejičić Jakob (52')AG
1 : 2     88 - Istogu Blendon (74')
2 : 2     25 - Medved Luka (82')
Bartog Trebnje
0 : 1     11 - Lobe Luka (40')
OPOMINJANI
Ivančna Gorica
33 - Kotar Žiga (41')
25 - Medved Luka (57')
Bartog Trebnje
9 - Pikelj Matic (30')
11 - Lobe Luka (42')
4 - Pikelj Marcel (78')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ivančna Gorica
Minuta
Igralec
46'
16 - Medved Matic
46'
21 - Lužar Anej
63'
17 - Dajić Dean
63'
7 - Vršič Enej
71'
10 - Perko Žan
71'
19 - Jokič Jan
85'
8 - Ostanek Martin
85'
25 - Medved Luka
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
63'
22 - Nagode Jošt
63'
13 - Murn Peter
63'
2 - Lokar Enej
63'
12 - Erpe Alen
70'
20 - Kramer Gregor
70'
32 - Žgajnar Matija
70'
8 - Zupančič Luka
70'
11 - Lobe Luka

REZULTATI TEKEM