Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 9. krog 21.10.2017
TEKMA: Interblock - Ivančna Gorica 3 : 3 (0 : 0)
Datum: 18.10.17 - 16.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kozjek Marko
1. pomočnik: Vidergar Matej
2. pomočnik: Sojer Rok
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Leto rojstva
Priimek in ime
1
2002
Kanurić Nedžad (V)
3
2002
Kolar Žiga
4
2002
Kenjar Tarik
5
2001
Stanonik Matej (K)
6
2002
Mulej Lovrenc
7
2002
Ivančič Nenad
8
2001
Medica Nik
9
2001
Gorza Jan
10
2002
Čož Miha
11
2002
Bajrić Dino
20
2001
Jeneš Liam
Ivančna Gorica
Leto rojstva
Priimek in ime
1
2002
Herman Ambrož (V)
7
2001
Vršič Enej
8
1999
Kotar Žiga (K)
9
2000
Medved Luka
10
2000
Istogu Blendon
11
2001
Vršič Aljaž
13
1999
Medved Matic
14
2001
Paradžik Pejičić Jakob
15
2002
Jokič Jan
19
2000
Budimlić Almin
21
2000
Herman Gašper
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
13
2002
Dimc Nik
14
2002
Plahuta Mirza
15
2002
Savić Daniel
16
2002
Lulić Dino
17
2002
Huremkić Alden
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
6
1999
Zajc Uroš
16
2000
Ostanek Martin
17
2002
Dajić Dean
18
2002
Grabljevec Jure
20
2001
Lužar Anej
Trener
Kovačević Goran
STRELCI
Interblock
1 : 0     15 - Savić Daniel (48')
2 : 1     14 - Plahuta Mirza (67')11m
3 : 1     16 - Lulić Dino (76')
Ivančna Gorica
1 : 1     8 - Kotar Žiga (60')
3 : 2     8 - Kotar Žiga (88')
3 : 3     8 - Kotar Žiga (93')
OPOMINJANI
Interblock
7 - Ivančič Nenad (28')
Ivančna Gorica
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
45'
15 - Savić Daniel
45'
6 - Mulej Lovrenc
46'
14 - Plahuta Mirza
46'
8 - Medica Nik
60'
17 - Huremkić Alden
60'
11 - Bajrić Dino
75'
16 - Lulić Dino
75'
9 - Gorza Jan
75'
13 - Dimc Nik
75'
10 - Čož Miha
Ivančna Gorica
Minuta
Igralec
30'
17 - Dajić Dean
30'
7 - Vršič Enej
55'
20 - Lužar Anej
55'
13 - Medved Matic
70'
18 - Grabljevec Jure
70'
15 - Jokič Jan
75'
16 - Ostanek Martin
75'
11 - Vršič Aljaž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1