Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 8. krog 14.10.2017
TEKMA: Komenda - Interblock 1 : 3 (0 : 2)
Datum: 14.10.17 - 14.30
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 46
Glavni sodnik: Trobec Matjaž
1. pomočnik: Džinalić Almir
2. pomočnik: Beširevič Elvin
Delegat: Pavlič Franci
POSTAVI
Komenda
Leto rojstva
Priimek in ime
1
2002
Fartek Jaka (V)
2
2000
Stojanović Aleksander
4
2001
Zaletel Matic
6
2000
Juhant Žiga
7
2000
Čehič Limoni Benjamin
9
2000
Drobež Mark
10
2002
Lunder Gal
14
2002
Resanovič Kvas Kristian
16
2002
Jeretina David
17
1999
Fartek Luka (K)
20
2002
Holc Jaka
Interblock
Leto rojstva
Priimek in ime
1
2002
Ivančič Nenad (V,K)
3
2002
Kolar Žiga
4
2001
Stanonik Matej
5
2002
Kenjar Tarik
6
2002
Mulej Lovrenc
7
2002
Čož Miha
8
2002
Plahuta Mirza
9
2002
Huremkić Alden
10
2002
Savić Daniel
11
2001
Gorza Jan
20
2001
Jeneš Liam
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
5
2002
Ravnikar Domen
8
2002
Subašić Ajdin
11
2000
Žlindra David
13
2001
Kvas Andraž
19
2001
Belantič Domen
21
2002
Cedilnik Ian
Trener
Lozinšek Valentin
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
13
2001
Mesec Jan
14
2002
Lulić Dino
15
2002
Dimc Nik
Trener
Vitanc Darin
STRELCI
Komenda
1 : 2     7 - Čehič Limoni Benjamin (48')
Interblock
0 : 1     11 - Gorza Jan (7')
0 : 2     8 - Plahuta Mirza (33')
1 : 3     8 - Plahuta Mirza (88')
OPOMINJANI
Komenda
13 - Kvas Andraž (92')
Interblock
7 - Čož Miha (63')
8 - Plahuta Mirza (90')
IZKLJUČENI
17 - Fartek Luka (78')
MENJAVE
Komenda
Minuta
Igralec
46'
8 - Subašić Ajdin
46'
1 - Fartek Jaka
65'
21 - Cedilnik Ian
65'
20 - Holc Jaka
77'
5 - Ravnikar Domen
77'
7 - Čehič Limoni Benjamin
82'
13 - Kvas Andraž
82'
6 - Juhant Žiga
89'
19 - Belantič Domen
89'
10 - Lunder Gal
Interblock
Minuta
Igralec
46'
14 - Lulić Dino
46'
9 - Huremkić Alden
56'
13 - Mesec Jan
56'
10 - Savić Daniel
65'
15 - Dimc Nik
65'
7 - Čož Miha

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1