Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Ivančna Gorica - Jevnica 2 : 0 (2 : 0)
Datum: 10.09.17 - 17.00
Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Kokolj Žiga
1. pomočnik: Majhen Matija
2. pomočnik: Sojer Rok
Delegat: Drečnik Davor
POSTAVI
Ivančna Gorica
Priimek in ime
2
Jokič Jan
3
Vršič Aljaž
4
Paradžik Pejičić Jakob
5
Klemenčič Maksimovič Danijel
7
Vršič Enej
9
Herman Gašper
10
Perko Žan
13
Herman Ambrož (V)
25
Medved Luka
33
Kotar Žiga (K)
80
Istogu Blendon
Jevnica
Priimek in ime
1
Hauptman Matija (V)
2
Bevc Nace
4
Čad Jure
6
Lapič David (K)
7
Novak Žiga
10
Koprivnikar Žiga
11
Jaklič Anej
15
Jagrič Rok
18
Štrus Tim
19
Godec Gal
20
Fortuna Tim
Rezervni igralci
Priimek in ime
6
Zajc Uroš
8
Ostanek Martin
21
Lužar Anej
23
Budimlić Almin
Trener
Kovačević Goran
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Gospeti Matic
5
Jovanovič Horvat Valentino
8
Balon Jan
9
Južnik Jakob
13
Kranjc Žiga
16
Horvat Patrik
21
Fašing Jaka
Trener
Flus Gregor
STRELCI
Ivančna Gorica
1 : 0     7 - Vršič Enej (1')
2 : 0     33 - Kotar Žiga (38')
Jevnica
OPOMINJANI
Ivančna Gorica
80 - Istogu Blendon (82')
Jevnica
IZKLJUČENI
1 - Hauptman Matija (23')
MENJAVE
Ivančna Gorica
Minuta
Igralec
63'
21 - Lužar Anej
63'
10 - Perko Žan
67'
8 - Ostanek Martin
67'
2 - Jokič Jan
68'
23 - Budimlić Almin
68'
7 - Vršič Enej
77'
6 - Zajc Uroš
77'
3 - Vršič Aljaž
Jevnica
Minuta
Igralec
46'
9 - Južnik Jakob
46'
18 - Štrus Tim
58'
8 - Balon Jan
58'
7 - Novak Žiga
63'
13 - Kranjc Žiga
63'
4 - Čad Jure
78'
16 - Horvat Patrik
78'
10 - Koprivnikar Žiga
83'
21 - Fašing Jaka
83'
2 - Bevc Nace

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4