Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 12. krog 31.03.2018
TEKMA: Šmartno - Dolomiti Dragomer 1 : 2 (1 : 1)
Datum: 02.04.18 - 11.00
Ljubljana - Športni park Šmartno, Ljubljana Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Zadravec Peter
1. pomočnik: Strnad Peterca Luka
2. pomočnik: Kranjc Gašper
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
1
Židan Maks (V,K)
2
Hernaus Rok
3
Slekovec Vidervol Matic
4
Paradžik Pejičić Jakob
5
Cerar Lovro
6
Zajec Jakob
9
Hodžić Hanan
10
Zalar Matevž
11
Zupančič Tim
13
Lipicer Blaž
18
Svetek Nik
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
1
Jalševac Gašper Miha (V)
5
Vukičević Nik
8
Korošec Anže (K)
9
Dolinar Sašo
10
Kržič Rok
11
Miškić Sergej
13
Koritnik Maks
14
Hatlak Jaka
16
Zadravec Maj
17
Lipovec Jan
21
Rep Žiga
Rezervni igralci
Priimek in ime
7
Gajšek Mark
8
Bricelj Rok
14
Lubej Gaber
15
Šećerović Denis
16
Janežič Matevž
17
Štajnaher Svit
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Švikart Jure
4
Stamenković Marko
7
Bosnić Benjamin
19
Jankovič Darko
40
Baras Boštjan (V)
Trener
Mendaš Filip
STRELCI
Šmartno
1 : 1     9 - Hodžić Hanan (16')
Dolomiti Dragomer
0 : 1     13 - Koritnik Maks (2')
1 : 2     17 - Lipovec Jan (57')
OPOMINJANI
Šmartno
7 - Gajšek Mark (59')
3 - Slekovec Vidervol Matic (67')
Dolomiti Dragomer
21 - Rep Žiga (80')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
17'
17 - Štajnaher Svit
17'
6 - Zajec Jakob
34'
7 - Gajšek Mark
34'
2 - Hernaus Rok
37'
8 - Bricelj Rok
37'
13 - Lipicer Blaž
73'
14 - Lubej Gaber
73'
10 - Zalar Matevž
80'
15 - Šećerović Denis
80'
8 - Bricelj Rok
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
41'
7 - Bosnić Benjamin
41'
13 - Koritnik Maks
60'
19 - Jankovič Darko
60'
10 - Kržič Rok
76'
4 - Stamenković Marko
76'
9 - Dolinar Sašo

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4