Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 4. krog 16.09.2017
TEKMA: Zagorje Trbovlje A - Kamnik 3 : 1 (1 : 1)
Datum: 17.09.17 - 14.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 45
Glavni sodnik: Miličević Marijo
1. pomočnik: Rozina Janez
2. pomočnik: Andrejka Jure
Delegat:
POSTAVI
Zagorje Trbovlje A
Priimek in ime
1
Zakonšek Rene (V)
2
Omahne Tomaž
3
Jager Jan
4
Brlogar Jaka
5
Planovšek Gašper
6
Kranjc Aljaž
7
Poglajen Nejc (K)
8
Panić Marko
9
Alibegović Denis
10
Drgan Andraž
11
Bjelčević Marko
Kamnik
Priimek in ime
1
Ajdarpašić Maid (V)
2
Pajalić Safaudin
3
Marković Vid
4
Pavlović Robert
5
Nerjovaj Djellzim (K)
6
Čaušević Mehmed
7
Rizman Tilen
8
Kosić Rajko
9
Vidmar Amar Rene
10
Jeretina Nik
11
Lošić Aleksandar
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Možic Matic (V)
13
Delić Adin
14
Duratović Alen
15
Lipovšek Mark
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Baumann Maks
14
Stele Kovič Žan Luka
15
Džunov Enej
16
Otrin Denis
17
Markovič Antonijo
18
Kralj Kristjan
Trener
Kokalj Jaka
STRELCI
Zagorje Trbovlje A
1 : 0     11 - Bjelčević Marko (7')
2 : 1     5 - Planovšek Gašper (68')
3 : 1     15 - Lipovšek Mark (72')
Kamnik
1 : 1     11 - Lošić Aleksandar (31')
OPOMINJANI
Zagorje Trbovlje A
Kamnik
7 - Rizman Tilen (50')
8 - Kosić Rajko (78')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Zagorje Trbovlje A
Minuta
Igralec
22'
14 - Duratović Alen
22'
8 - Panić Marko
41'
12 - Možic Matic
41'
1 - Zakonšek Rene
50'
15 - Lipovšek Mark
50'
4 - Brlogar Jaka
52'
13 - Delić Adin
52'
9 - Alibegović Denis
Kamnik
Minuta
Igralec
46'
14 - Stele Kovič Žan Luka
46'
6 - Čaušević Mehmed
70'
13 - Baumann Maks
70'
11 - Lošić Aleksandar
74'
15 - Džunov Enej
74'
3 - Marković Vid

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4