Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 15. krog 21.04.2018
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Arne Tabor 69 3 : 0 (1 : 0)
Datum: 21.04.18 - 17.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Vraničar Bor
1. pomočnik: Pušnjak Jure
2. pomočnik: Štempihar Maks
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Žnidaršič Bor (V,K)
2000
2
Sadikovič Ali
2000
3
Istogu Blendon
2000
4
Bajtulai Edon
2000
5
Huskić Damir
2000
6
Bačar Ažbe
1999
7
Keškič Jasmin
2000
8
Radić Igor
1999
9
Desić Jovan
2000
10
Bergoč Mitja
1999
11
Daliposki Emil
2000
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Čakš Uroš
2000
4
Nared Jan
1999
5
Tratnik Klemen
1999
6
Pibernik Matevž (K)
1999
9
Ćordić Sinan
1999
11
Drekalovič Mencinger Tim
2000
12
Deronja Jure (V)
2002
16
Nebec Anže
2000
17
Plesec Kristijan
2001
19
Ferfolja Aljaž
2001
20
Malovrh Jan
2000
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Hohnjec Jan
2000
14
Stanojević Dejan
1999
15
Pavc Samo
1999
Trener
Plešinac Stojan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Vidović Kristian
2000
7
Šubic Žiga
1999
8
Komac Črt
2000
10
Kranjc Jaka
2000
15
Poljšak Gašper
2000
18
Krelj Nik
2000
21
Protega Timotej
2000
Trener
Marković Dalibor
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     9 - Desić Jovan (3')
2 : 0     10 - Bergoč Mitja (67')
3 : 0     10 - Bergoč Mitja (82')
Arne Tabor 69
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
5 - Huskić Damir (35')
4 - Bajtulai Edon (40')
10 - Bergoč Mitja (83')
Arne Tabor 69
6 - Pibernik Matevž (36')
9 - Ćordić Sinan (40')
IZKLJUČENI
12 - Deronja Jure (62')
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
58'
14 - Stanojević Dejan
58'
8 - Radić Igor
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
31'
8 - Komac Črt
31'
16 - Nebec Anže
47'
21 - Protega Timotej
47'
17 - Plesec Kristijan
47'
18 - Krelj Nik
47'
11 - Drekalovič Mencinger Tim
62'
3 - Vidović Kristian
62'
19 - Ferfolja Aljaž
72'
7 - Šubic Žiga
72'
20 - Malovrh Jan

REZULTATI TEKEM