Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 14. krog 14.04.2018
TEKMA: Zagorje Trbovlje A - Svoboda Ljubljana A 3 : 3 (1 : 2)
Datum: 15.04.18 - 17.00
Zagorje - Mestni stadion Zagorje Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Jozič Jernej
1. pomočnik: Forjanič Danjel
2. pomočnik: Podboršek Blaž
Delegat: Kurež Miran
POSTAVI
Zagorje Trbovlje A
Priimek in ime
Rojen
1
Možic Matic (V)
08.03.01
2
Arnšek Klemen (K)
11.01.99
3
Navratil Juš
19.12.99
5
Ocepek Domen
17.09.99
6
Krajnc Dominik
16.09.99
7
Benda Kristjan
28.05.99
8
Vozel Tadej
15.04.00
9
Fašing Žiga
12.04.00
10
Založnik Andraž
01.10.99
11
Sajovic Maj
30.11.99
13
Hadžić Mark Antonio
20.10.00
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Žnidaršič Bor (V,K)
05.05.00
2
Sadikovič Ali
06.02.00
3
Keškič Jasmin
23.02.00
4
Bajtulai Edon
18.12.00
5
Huskić Damir
09.06.00
6
Bačar Ažbe
02.06.99
7
Stanojević Dejan
21.06.99
8
Radić Igor
21.08.99
9
Desić Jovan
18.02.00
10
Bergoč Mitja
03.02.99
11
Daliposki Emil
09.08.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Lipovšek Žan
28.07.99
15
Šink Kos Luka
12.07.00
Trener
Rižner Darino
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Hohnjec Jan
08.01.00
14
Janežič Jaka
06.11.00
15
Smlatić Nermin
20.07.00
16
Pavc Samo
14.03.99
Trener
Plešinac Stojan
STRELCI
Zagorje Trbovlje A
1 : 0     11 - Sajovic Maj (23')11m
2 : 2     10 - Založnik Andraž (54')
3 : 3     5 - Ocepek Domen (88')
Svoboda Ljubljana A
1 : 1     10 - Bergoč Mitja (40')
1 : 2     11 - Daliposki Emil (45')
2 : 3     2 - Sadikovič Ali (69')
OPOMINJANI
Zagorje Trbovlje A
8 - Vozel Tadej (38')
5 - Ocepek Domen (58')
7 - Benda Kristjan (59')
Svoboda Ljubljana A
4 - Bajtulai Edon (25')
IZKLJUČENI
9 - Fašing Žiga (75')
MENJAVE
Zagorje Trbovlje A
Minuta
Igralec
64'
14 - Lipovšek Žan
64'
6 - Krajnc Dominik
70'
15 - Šink Kos Luka
70'
8 - Vozel Tadej
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
68'
14 - Janežič Jaka
68'
9 - Desić Jovan
86'
13 - Hohnjec Jan
86'
7 - Stanojević Dejan
87'
15 - Smlatić Nermin
87'
11 - Daliposki Emil

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2