Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 13. krog 07.04.2018
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Šmartno 6 : 2 (3 : 1)
Datum: 08.04.18 - 16.30
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Pejić Miroslav
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Kozar Luka
Delegat:
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
15
Ljubešek Denis
07.08.99
17
Panić Damjan
30.09.00
22
Mehle Tadej (V)
20.09.99
44
Kmetič Anej
18.12.99
45
Drobež Mark
20.06.00
48
Berro Žan
25.10.99
49
Tome Jan
26.09.00
51
Ahmetaj Clirim
11.03.99
52
Smole Brin
07.07.00
55
Dević Aleksandar
06.10.99
62
Arh Blaž (K)
22.08.00
Šmartno
Priimek in ime
Rojen
1
Melinc Luka (V)
24.06.00
2
Gnjezda Romšak Gregor
09.05.01
3
Nalić Erik
28.10.02
4
Budimlić Almin
17.12.00
5
Blagojević Marko
18.01.01
6
Zulfiqar Ali
12.02.00
7
Štajnaher Svit
02.06.02
8
Hadžić Anis (K)
30.06.00
9
Semanić Nusret
01.02.00
10
Rašić Gabrijel
08.08.00
11
Slivniker Bor
08.03.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
37
Roš Jaka
05.02.00
46
Juras Urban
25.02.00
Trener
Topić Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Špes Macur Luka
21.04.99
Trener
Đekič Predrag
STRELCI
Laby`s Mengo 28
1 : 0     55 - Dević Aleksandar (5')
2 : 0     55 - Dević Aleksandar (10')
3 : 1     15 - Ljubešek Denis (45')
4 : 1     17 - Panić Damjan (64')
5 : 1     55 - Dević Aleksandar (69')
6 : 2     44 - Kmetič Anej (82')
Šmartno
2 : 1     10 - Rašić Gabrijel (16')
5 : 2     9 - Semanić Nusret (72')
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
15 - Ljubešek Denis (29')
Šmartno
7 - Štajnaher Svit (24')
8 - Hadžić Anis (29')
10 - Rašić Gabrijel (49')
5 - Blagojević Marko (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
46'
46 - Juras Urban
46'
52 - Smole Brin
51'
37 - Roš Jaka
51'
45 - Drobež Mark
Šmartno
Minuta
Igralec
29'
13 - Špes Macur Luka
29'
2 - Gnjezda Romšak Gregor

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2