Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 24.03.2018
TEKMA: Bela krajina 2016 - Svoboda Ljubljana A 0 : 2 (0 : 0)
Datum: 25.03.18 - 16.00
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Podboršek Blaž
Delegat: Radić Dragan
POSTAVI
Bela krajina 2016
Priimek in ime
Rojen
1
Gajič Erik (V)
30.09.99
2
Štangelj Kosec Kevin (K)
06.07.00
5
Ilenič Blaž
19.11.01
6
Čović Mirel
25.07.99
8
Hrka Uroš
01.07.00
9
Skukan Tim
25.01.02
10
Brozovič Žan
12.05.01
11
Šajnovič Tadej
20.03.02
18
Brozovič Vik
05.01.00
21
Plut Kristjan
10.11.01
23
Kralj Nace
07.01.00
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Žnidaršič Bor (V,K)
05.05.00
2
Huskić Damir
09.06.00
3
Istogu Blendon
05.01.00
4
Mišeljić Aljoša
23.08.00
5
Nikolov Nik
22.05.00
6
Bačar Ažbe
02.06.99
7
Stanojević Dejan
21.06.99
8
Radić Igor
21.08.99
9
Nagode Nik
05.07.00
10
Keškič Jasmin
23.02.00
11
Daliposki Emil
09.08.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
20
Bahor Jure
12.07.00
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Desić Jovan
18.02.00
14
Hohnjec Jan
08.01.00
15
Janežič Jaka
06.11.00
16
Smlatić Nermin
20.07.00
Trener
Plešinac Stojan
STRELCI
Bela krajina 2016
Svoboda Ljubljana A
0 : 1     11 - Daliposki Emil (81')
0 : 2     11 - Daliposki Emil (85')
OPOMINJANI
Bela krajina 2016
5 - Ilenič Blaž (56')
Svoboda Ljubljana A
2 - Huskić Damir (17')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
28'
20 - Bahor Jure
28'
11 - Šajnovič Tadej
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
55'
13 - Desić Jovan
55'
4 - Mišeljić Aljoša
75'
14 - Hohnjec Jan
75'
9 - Nagode Nik

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2