Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 24.03.2018
TEKMA: Ljubljana Hermes - Zagorje Trbovlje A 1 : 3 (1 : 0)
Datum: 24.03.18 - 17.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 61
Glavni sodnik: Kokolj Žiga
1. pomočnik: Kolenc Leon
2. pomočnik: Ogrin Gašper
Delegat: Stojanovič Zoran
POSTAVI
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Rojen
1
Škrgić Nermin (V)
03.07.02
2
Jereb Aljaž Anton
19.05.00
3
Talović Alija
08.02.99
4
Trifunović Luka (K)
22.10.99
5
Zidar Urh
22.08.99
7
Bezjak Nik
13.07.99
8
Muharemović Benjamin
14.09.00
10
Saitoski Ernes
22.07.99
14
Klinar Aljaž
12.08.99
15
Guštin Kris
16.01.00
20
Musić Anel
25.11.00
Zagorje Trbovlje A
Priimek in ime
Rojen
1
Možic Matic (V)
08.03.01
2
Arnšek Klemen (K)
11.01.99
3
Navratil Juš
19.12.99
4
Lipovšek Žan
28.07.99
5
Ocepek Domen
17.09.99
6
Krajnc Dominik
16.09.99
7
Benda Kristjan
28.05.99
8
Vozel Tadej
15.04.00
9
Fašing Žiga
12.04.00
10
Založnik Andraž
01.10.99
11
Sajovic Maj
30.11.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
11
Botonjić Denis
29.09.00
17
Potočar Jan
31.07.99
22
Ismaili Ebrar
08.08.99
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Hadžić Mark Antonio
20.10.00
14
Delić Adin
15.11.02
Trener
Rižner Darino
STRELCI
Ljubljana Hermes
1 : 0     7 - Bezjak Nik (37')
Zagorje Trbovlje A
1 : 1     2 - Arnšek Klemen (54')
1 : 2     10 - Založnik Andraž (70')
1 : 3     11 - Sajovic Maj (77')
OPOMINJANI
Ljubljana Hermes
7 - Bezjak Nik (16')
8 - Muharemović Benjamin (32')
11 - Botonjić Denis (81')
Zagorje Trbovlje A
2 - Arnšek Klemen (32')
13 - Hadžić Mark Antonio (63')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
54'
11 - Botonjić Denis
54'
7 - Bezjak Nik
54'
17 - Potočar Jan
54'
4 - Trifunović Luka
66'
22 - Ismaili Ebrar
66'
10 - Saitoski Ernes
Zagorje Trbovlje A
Minuta
Igralec
46'
13 - Hadžić Mark Antonio
46'
3 - Navratil Juš
75'
14 - Delić Adin
75'
4 - Lipovšek Žan

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2