Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 8. krog 14.10.2017
TEKMA: Črnuče - Arne Tabor 69 1 : 5 (0 : 1)
Datum: 14.10.17 - 12.00
Ljubljana - Igrišče Črnuče Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Lukšič Jan
1. pomočnik: Kene David
2. pomočnik: Jandrič Jelenko
Delegat: Subotić Zoran
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Čolič Srđan
2000
5
Prelesnik Lenart
1999
6
Jovićević Tor
1999
7
Rashiti Agon
1999
8
Jovićević Tim
1999
9
Jazbinšek Blaž
2000
11
Lorbek Jan
2000
12
Uršič Jure (V,K)
1999
13
Rajačič Jan
2000
15
Verbič Nejc
2000
17
Redžematović Denis
1999
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Deronja Jure (V)
2002
2
Čakš Uroš
2000
3
Poljšak Gašper
2000
5
Tratnik Klemen
1999
6
Pibernik Matevž (K)
1999
7
Šubic Žiga
1999
8
Komac Črt
2000
9
Protega Timotej
2000
10
Sešek Miha
2000
17
Drekalovič Mencinger Tim
2000
19
Ćordić Sinan
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vidic Tim
2002
Trener
Peternelj Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Nikič Gal Alexander
2000
13
Kovič Žan
2000
14
Krelj Nik
2000
15
Malovrh Jan
2000
18
Bera Vanja
2000
20
Nebec Anže
2000
Trener
Marković Dalibor
STRELCI
Črnuče
1 : 3     17 - Redžematović Denis (82')
Arne Tabor 69
0 : 1     2 - Čakš Uroš (9')
0 : 2     11 - Nikič Gal Alexander (74')
0 : 3     8 - Komac Črt (75')
1 : 4     5 - Tratnik Klemen (88')
1 : 5     6 - Pibernik Matevž (90')
OPOMINJANI
Črnuče
4 - Čolič Srđan (12')
17 - Redžematović Denis (35')
12 - Uršič Jure (86')
Arne Tabor 69
18 - Bera Vanja (61')
8 - Komac Črt (70')
20 - Nebec Anže (81')
IZKLJUČENI
4 - Čolič Srđan (60')
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
54'
2 - Vidic Tim
54'
15 - Verbič Nejc
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
18 - Bera Vanja
46'
9 - Protega Timotej
46'
14 - Krelj Nik
46'
10 - Sešek Miha
54'
20 - Nebec Anže
54'
2 - Čakš Uroš
54'
15 - Malovrh Jan
54'
7 - Šubic Žiga
67'
11 - Nikič Gal Alexander
67'
19 - Ćordić Sinan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0