Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 5. krog 23.09.2017
TEKMA: Arne Tabor 69 - Ljubljana Hermes 5 : 0 (1 : 0)
Datum: 24.09.17 - 16.00
Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Štempihar Maks
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Weixler Gregor
Delegat: Kokolj Andrej
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Grabar Rok (V)
2
Čakš Uroš
3
Drekalovič Mencinger Tim
4
Kovič Žan
5
Poljšak Gašper
6
Pibernik Matevž (K)
7
Šubic Žiga
9
Ćordić Sinan
10
Sešek Miha
17
Vidović Kristian
20
Malovrh Jan
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
2
Jereb Aljaž Anton
3
Guštin Kris
6
Turšič Tim
8
Ćehić Ervin
10
Horvat Nik
12
Trifunović Luka (V,K)
16
Miklič Strizovič Miha
17
Zidar Urh
18
Domazet Milan
19
Palić Almin
22
Saitoski Ernes
Rezervni igralci
Priimek in ime
8
Komac Črt
11
Nikič Gal Alexander
14
Kranjc Jaka
15
Fon Gašper
16
Bera Vanja
18
Fišer Domen
19
Krelj Nik
Trener
Marković Dalibor
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Behrić Leo (V)
4
Hoxha Admir
5
Ivanović Miroslav
7
Ismaili Ebrar
20
Ristov Krste
Trener
STRELCI
Arne Tabor 69
2 : 0     8 - Komac Črt (58')
3 : 0     8 - Komac Črt (74')
4 : 0     8 - Komac Črt (85')
5 : 0     19 - Krelj Nik (88')
Ljubljana Hermes
1 : 0     19 - Palić Almin (11')AG
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
Ljubljana Hermes
19 - Palić Almin (54')
20 - Ristov Krste (56')
12 - Trifunović Luka (73')
3 - Guštin Kris (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
8 - Komac Črt
46'
17 - Vidović Kristian
46'
19 - Krelj Nik
46'
20 - Malovrh Jan
61'
14 - Kranjc Jaka
61'
10 - Sešek Miha
68'
16 - Bera Vanja
68'
9 - Ćordić Sinan
75'
15 - Fon Gašper
75'
7 - Šubic Žiga
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
22'
20 - Ristov Krste
22'
16 - Miklič Strizovič Miha
46'
5 - Ivanović Miroslav
46'
17 - Zidar Urh
58'
4 - Hoxha Admir
58'
10 - Horvat Nik
76'
1 - Behrić Leo
76'
12 - Trifunović Luka
80'
7 - Ismaili Ebrar
80'
6 - Turšič Tim

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4