Pokal mlajših dečkov MNZ Ljubljana 17/18
Zapisnik: 1. krog 19.09.2017
TEKMA: Kamnik - Svoboda Kisovec 2 : 1 (2 : 0)
Datum: 28.09.17 - 17.00
Kamnik - Stadion Mekinje, Kamnik Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Čaleta Luka
1. pomočnik: Kodrič Domen
2. pomočnik: Osolnik Angelca
Delegat:
POSTAVI
Kamnik
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Milojević Stefan (V)
2005
2
Kvaternik Djalil Izar
2005
5
Rudolf Vučković Jaka
2006
6
Mlinar Nick
2006
7
Pavlič Žan (K)
2005
8
Lamut Lan
2005
10
Boltar Jan
2006
11
Boltin Jaša
2006
14
Serp Dan
2006
15
Bojič Marko
2005
16
Leković Nikola
2005
Svoboda Kisovec
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Zahirović Tarik (V)
2005
2
Razpotnik Aljaž
2005
3
Šprajc Gal
2007
4
Beganović Dejan
2005
7
Nesimović Muris
2005
8
Vrtačnik Gašper
2006
9
Bokal Maj
2005
10
Veladžić Tilen (K)
2005
11
Ravnjak Nik
2005
13
Kovačič Lovro
2005
16
Badžukov Liam
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Čimžar Vid
2006
4
Zdovc Kralj Nejc
2006
9
Rustemi Berin
2005
12
Hribar Matevž (V)
2006
Trener
Veladžić Izudin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Rezar Mai
2006
12
Ocepek Vid (V)
2007
14
Tirić Damir
2006
18
Šuštar Ažbe
2006
Trener
Borštnar Srečko
STRELCI
Kamnik
1 : 0 10 - Boltar Jan (10')
2 : 0 16 - Leković Nikola (17')
Svoboda Kisovec
2 : 1 11 - Ravnjak Nik (41')
OPOMINJANI
Kamnik
Svoboda Kisovec
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kamnik
Minuta
Igralec
30'
3 - Čimžar Vid
30'
10 - Boltar Jan
30'
9 - Rustemi Berin
30'
14 - Serp Dan
30'
4 - Zdovc Kralj Nejc
30'
11 - Boltin Jaša
Svoboda Kisovec
Minuta
Igralec
35'
5 - Rezar Mai
35'
13 - Kovačič Lovro
35'
12 - Ocepek Vid
35'
1 - Zahirović Tarik
35'
18 - Šuštar Ažbe
35'
4 - Beganović Dejan
45'
14 - Tirić Damir
45'
16 - Badžukov Liam
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |