Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 17/18
Zapisnik: 3. krog 11.10.2017
TEKMA: Roltek Dob - Arne Tabor 69 8 : 7 (1 : 1)
Datum: 11.10.17 - 16.00
Dob - Športni park Dob Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Klančar Jaka
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Vidergar Matej
Delegat:
POSTAVI
Roltek Dob
Priimek in ime
5
Andjelić Stefan
7
Kukavica Armin
8
Račić Albert
13
Čretnik Matic (V)
14
Čretnik Gregor
15
Jarović Senad
16
Hočevar Alan
17
Kunstelj Klemen (K)
18
Nemanič Klemen
27
Lončar Nejc
31
Repnik Gašper
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Vukšinič Žiga (V)
2
Koleša Sašo
3
Novak Gal
4
Damjanovič Milan
6
Kuraja Rafael
7
Škerl Filip
9
Gomboši Roman
10
Bokal Žiga (K)
11
Klebčar Maximiliano
17
Snoj Niko
19
Horvat Tomaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
9
Avbelj Tomaž
10
Cesar Martin
11
Kokalj Samo
12
Avsec Tadej (V)
20
Istenič Žiga
22
Šmigoc Denis
24
Čeh Tim
Trener
Romih Damijan
Rezervni igralci
Priimek in ime
8
Trivunčevič Dragan
12
Lipovac Tim (V)
13
Platiša Jošt
14
Mešić Denis
20
Srovin Nejc
Trener
Sajovic Marko
STRELCI
Roltek Dob
1 : 0     15 - Jarović Senad (12')
2 : 1     7 - Kukavica Armin (54')
3 : 3     8 - Račić Albert (91')11m
4 : 4     18 - Nemanič Klemen (91')11m
5 : 5     5 - Andjelić Stefan (91')11m
6 : 6     22 - Šmigoc Denis (91')11m
7 : 7     9 - Avbelj Tomaž (91')11m
8 : 7     15 - Jarović Senad (91')11m
Arne Tabor 69
1 : 1     17 - Snoj Niko (26')11m
2 : 2     7 - Škerl Filip (73')
2 : 3     17 - Snoj Niko (91')11m
3 : 4     19 - Horvat Tomaž (91')11m
4 : 5     2 - Koleša Sašo (91')11m
5 : 6     8 - Trivunčevič Dragan (91')11m
6 : 7     6 - Kuraja Rafael (91')11m
OPOMINJANI
Roltek Dob
18 - Nemanič Klemen (9')
5 - Andjelić Stefan (85')
Arne Tabor 69
10 - Bokal Žiga (14')
2 - Koleša Sašo (87')
IZKLJUČENI
10 - Bokal Žiga (80')
MENJAVE
Roltek Dob
Minuta
Igralec
46'
9 - Avbelj Tomaž
46'
14 - Čretnik Gregor
46'
10 - Cesar Martin
46'
31 - Repnik Gašper
52'
11 - Kokalj Samo
52'
10 - Cesar Martin
58'
20 - Istenič Žiga
58'
17 - Kunstelj Klemen
68'
22 - Šmigoc Denis
68'
7 - Kukavica Armin
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
8 - Trivunčevič Dragan
46'
4 - Damjanovič Milan
54'
14 - Mešić Denis
54'
3 - Novak Gal
68'
20 - Srovin Nejc
68'
9 - Gomboši Roman
76'
13 - Platiša Jošt
76'
11 - Klebčar Maximiliano