Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 14. krog 08.04.2017
TEKMA: Jezero Medvode - Ilirija 1911 Extra-Lux B 2 : 0
Datum: 09.04.17 - 14.00
Medvode - Štadion ob Sori Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Miličević Marijo
1. pomočnik: Vodnjov Jakob
2. pomočnik: Mikelj Janez
Delegat:
POSTAVI
Jezero Medvode
Priimek in ime
Rojen
4
Lesar Matic
26.09.02
7
Šantl Tristan
26.11.02
8
Guzelj Žiga (K)
29.05.02
9
Knežević Andrej
16.02.03
11
Kastelec Mirjam
10.09.02
12
Kos Emin (V)
10.12.03
15
Zadravec Tevž
25.01.04
16
Vrečič Tim
21.07.02
17
Krajnc Matic
10.08.03
19
Mrkulić Tian
15.07.03
20
Bratož Gaber
01.01.03
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Furlan Nik (V)
23.04.02
2
Malinovski Kristijan (K)
22.03.02
3
Kosi Žan
25.07.02
5
Pintarič Aljaž
27.09.03
6
Lapanja David
18.07.03
7
Alič Matic
04.01.03
8
Kovačič Blaž
19.02.02
9
Strelec Luka
21.05.02
10
Manfreda Golob Lovro
16.10.03
11
Bošnjović Boris
08.10.03
15
Zver Natan
28.10.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Pejanović Nik
29.08.03
3
Ladiha Marko
15.07.04
5
Avdić Marko
15.09.04
13
Kukovič Jakob
20.07.04
14
Zorman Jon
28.07.04
Trener
Vukovič Dejan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Pečar Maks
12.09.03
13
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
14
Košak Andrej
29.10.03
16
Rančnik Urban
31.03.03
17
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
18
Josić Matej
08.06.02
19
Jurca Žiga
07.08.02
Trener
Varcar Edin
STRELCI
Jezero Medvode
1 : 0     8 - Guzelj Žiga (33')
2 : 0     19 - Mrkulić Tian (53')
Ilirija 1911 Extra-Lux B
OPOMINJANI
Jezero Medvode
Ilirija 1911 Extra-Lux B
3 - Kosi Žan (47')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Jezero Medvode
Minuta
Igralec
54'
14 - Zorman Jon
54'
11 - Kastelec Mirjam
57'
3 - Ladiha Marko
57'
4 - Lesar Matic
62'
5 - Avdić Marko
62'
19 - Mrkulić Tian
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
36'
17 - Hajdarpašić Din Mark
36'
15 - Zver Natan
44'
13 - Petrović Lambrovski Tian
44'
9 - Strelec Luka
55'
16 - Rančnik Urban
55'
7 - Alič Matic
55'
19 - Jurca Žiga
55'
3 - Kosi Žan
61'
14 - Košak Andrej
61'
10 - Manfreda Golob Lovro
61'
4 - Pečar Maks
61'
11 - Bošnjović Boris
61'
18 - Josić Matej
61'
6 - Lapanja David

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2