Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 13. krog 01.04.2017
TEKMA: Komenda - Interblock 0 : 3
Datum: 02.04.17 - 09.00
Komenda - ŠP Komenda Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik: Osolnik Angelca
2. pomočnik: Božič Lara
Delegat:
POSTAVI
Komenda
Priimek in ime
Rojen
0
Mrčun Rok
05.06.03
6
Kosirnik Marcel
14.10.02
8
Obradović Žiga
02.05.03
9
Švab Martin
20.11.02
10
Kremžar Pančur Gaber
04.07.03
11
Fartek Jaka
05.08.02
13
Škrjanec Matic
14.04.03
14
Lunder Gal
25.07.02
17
Begič Aleksander
09.12.03
18
Marinko Timotej
04.02.03
21
Gregorc Erik
15.06.03
Interblock
Priimek in ime
Rojen
1
Ovijač Gašper
25.07.03
2
Štruklec Jakob Vid
02.07.03
3
Bratina Zimic Julijan
11.04.03
4
Zdravković Georgije
02.05.03
5
Fridl Jarc Jon
22.09.02
6
Benček Anže
10.04.03
7
Hafner Luka
05.02.03
8
Oderlap Oskar
21.03.03
9
Žibert Nik
21.03.03
10
Mujkić Ermin
13.02.03
11
Jovićević Nikola
30.09.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
5
Dogandžić Bojan
06.01.03
15
Žvelc Nejc
24.07.04
20
Fatur Jošt
23.06.03
Trener
Urh Gregor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Bosančić David
27.01.03
14
Pachemski Boris
10.01.03
15
Novaković Čubrlo Antonio
23.09.03
Trener
Horvat Boris
STRELCI
Komenda
Interblock
0 : 1     10 - Mujkić Ermin (3')
0 : 2     11 - Jovićević Nikola (29')
0 : 3     11 - Jovićević Nikola (52')
OPOMINJANI
Komenda
Interblock
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda
Minuta
Igralec
36'
20 - Fatur Jošt
36'
9 - Švab Martin
54'
5 - Dogandžić Bojan
54'
17 - Begič Aleksander
57'
15 - Žvelc Nejc
57'
21 - Gregorc Erik
Interblock
Minuta
Igralec
52'
13 - Bosančić David
52'
8 - Oderlap Oskar
66'
15 - Novaković Čubrlo Antonio
66'
7 - Hafner Luka

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2