Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 12. krog 25.03.2017
TEKMA: Interblock - Rudar Trbovlje 4 : 5
Datum: 26.03.17 - 15.00
Ljubljana - Športni park Štefana Bele Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kene David
1. pomočnik: Mikelj Janez
2. pomočnik: Juvančič Jan
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Rojen
1
Ovijač Gašper (V)
25.07.03
2
Štruklec Jakob Vid
02.07.03
3
Prodan Miani Nicholas
28.02.03
4
Zdravković Georgije
02.05.03
5
Savić David
21.05.03
6
Benček Anže (K)
10.04.03
7
Mujkić Ermin
13.02.03
8
Oderlap Oskar
21.03.03
9
Pachemski Boris
10.01.03
10
Žibert Nik
21.03.03
11
Hafner Luka
05.02.03
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Vnuk Andraž (V)
21.07.03
2
Popović Sašo
29.04.03
3
Blaj Miha
25.02.03
4
Zakrajšek Maks (K)
09.07.02
5
Brlogar Jaka
09.06.02
6
Panić Marko
16.06.02
7
Lemezović Eldin
14.02.03
8
Delić Adin
15.11.02
9
Golnar Ludvik
04.02.02
10
Lulić Aldin
30.03.03
11
Huremkić Alden
18.01.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Bosančić David
27.01.03
14
Fridl Jarc Jon
22.09.02
15
Bratina Zimic Julijan
11.04.03
16
Plahuta Mirza
09.10.02
17
Jovićević Nikola
30.09.03
18
Novaković Čubrlo Antonio
23.09.03
Trener
Horvat Boris
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Jager Jan
11.05.02
14
Košir Žiga
22.08.02
15
Bevc Joži
12.05.03
16
Mudrinić Aleksandar
28.12.03
17
Navratil Lan
17.09.03
Trener
Buovski Antonio
STRELCI
Interblock
1 : 2     16 - Plahuta Mirza (23')
2 : 3     5 - Savić David (34')
3 : 3     17 - Jovićević Nikola (39')
4 : 3     7 - Mujkić Ermin (50')11m
Rudar Trbovlje
0 : 1     11 - Huremkić Alden (6')
0 : 2     11 - Huremkić Alden (11')
1 : 3     11 - Huremkić Alden (30')
4 : 4     10 - Lulić Aldin (65')
4 : 5     7 - Lemezović Eldin (72')
OPOMINJANI
Interblock
5 - Savić David (64')
13 - Bosančić David (71')
Rudar Trbovlje
6 - Panić Marko (35')
15 - Bevc Joži (68')
IZKLJUČENI
16 - Plahuta Mirza (68')
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
15'
16 - Plahuta Mirza
15'
9 - Pachemski Boris
19'
17 - Jovićević Nikola
19'
8 - Oderlap Oskar
25'
14 - Fridl Jarc Jon
25'
3 - Prodan Miani Nicholas
48'
13 - Bosančić David
48'
11 - Hafner Luka
48'
15 - Bratina Zimic Julijan
48'
2 - Štruklec Jakob Vid
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
37'
13 - Jager Jan
37'
8 - Delić Adin
47'
17 - Navratil Lan
47'
9 - Golnar Ludvik
53'
16 - Mudrinić Aleksandar
53'
5 - Brlogar Jaka
53'
15 - Bevc Joži
53'
6 - Panić Marko