Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 10. krog 05.11.2016
TEKMA: Šmartno - Bravo Publikum 0 : 2
Datum: 09.11.16 - 15.00
Ljubljana - Ježica - Športni park Interblock umetna trava Gledalcev: 32
Glavni sodnik: Kos Mitja
1. pomočnik: Osolnik Angelca
2. pomočnik: Gajdek Toni
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
Rojen
-1
Židan Maks (V)
04.08.02
2
Hernaus Rok
02.11.03
3
Vidervol Matic (K)
14.08.02
4
Gajšek Mark
13.06.03
5
Šećerović Denis
01.08.03
7
Zajec Jakob
09.07.03
8
Špetič Matic
13.01.03
10
Čeru Artnak Bor
15.12.02
11
Zupančič Tim
23.06.02
17
Sadiković Bilal
13.10.02
20
Nalić Erik
28.10.02
Bravo Publikum
Priimek in ime
Rojen
1
Handanović Armin (V)
16.07.03
3
Kojić Taik
04.01.03
4
Popovič David (K)
17.01.03
5
Pandža Dejan
05.06.03
6
Lešnjak Gašper
02.11.03
8
Veiss Tomy
20.11.03
11
Rus Žiga
03.10.03
13
Bojko Gašper
30.01.03
18
Močnik Nejc
16.03.03
20
Zaviršek Jure
06.12.03
22
Šonc Lan
17.07.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
15
Janežič Matevž
23.01.03
16
Kostić Nemanja
25.05.03
18
Šerjak Jure
20.12.02
Trener
Rupnik Domen
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Kojić Armin
20.01.03
9
Ramljak Mak
03.09.03
12
Kuhar Patrik (V)
29.04.03
14
Došenović Dejan
05.07.03
16
Mujčić Bajazid
24.10.03
23
Petković Patrik
28.08.03
26
Breznik Lan Felicijan
08.12.03
Trener
Cizelj Rok
STRELCI
Šmartno
Bravo Publikum
0 : 1     18 - Močnik Nejc (11')
0 : 2     20 - Zaviršek Jure (45')
OPOMINJANI
Šmartno
5 - Šećerović Denis (27')
3 - Vidervol Matic (46')
Bravo Publikum
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
35'
16 - Kostić Nemanja
35'
17 - Sadiković Bilal
51'
18 - Šerjak Jure
51'
11 - Zupančič Tim
54'
15 - Janežič Matevž
54'
4 - Gajšek Mark
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
43'
9 - Ramljak Mak
43'
4 - Popovič David
51'
14 - Došenović Dejan
51'
6 - Lešnjak Gašper
58'
26 - Breznik Lan Felicijan
58'
13 - Bojko Gašper
60'
16 - Mujčić Bajazid
60'
5 - Pandža Dejan
60'
13 - Bojko Gašper
60'
20 - Zaviršek Jure

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2