Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 10. krog 05.11.2016
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux B - Kamnik 4 : 1
Datum: 06.11.16 - 14.00
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Kozjek Marko
2. pomočnik: Jozič Jernej
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Leto rojstva
Priimek in ime
1
2004
Dermastija Nejc (V)
2
2003
Alič Matic
3
2002
Vujičić Luka
4
2002
Berlec Jan
5
2002
Kovačič Blaž
6
2003
Lapanja David
7
2002
Hajdarpašić Din Mark
8
2002
Malinovski Kristijan (K)
9
2002
Lulić Dino
10
2003
Bošnjović Boris
11
2002
Strelec Luka
Kamnik
Leto rojstva
Priimek in ime
1
2003
Mlakar Nace (V)
2
2003
Kočar Luka
3
2003
Adrović Adis
4
2002
Vrević Kevin
5
2002
Marković Vid (K)
6
2003
Mlakar Matej
7
2002
Pavlović Robert
8
2003
Džunov Enej
9
2002
Pajalić Safaudin
10
2002
Čaušević Mehmed
11
2002
Kralj Kristjan
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
12
2002
Furlan Nik
13
2002
Josić Matej
14
2003
Košak Andrej
15
2003
Rančnik Urban
16
2003
Pečar Maks
17
2003
Petrović Lambrovski Tian
18
2002
Kosi Žan
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
13
2003
Vidmar Martin Dan
14
2003
Podbregar Miha
Trener
Semprimožnik Tomaž
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1 : 0     8 - Malinovski Kristijan (24')
2 : 0     8 - Malinovski Kristijan (38')
3 : 0     9 - Lulić Dino (43')
4 : 1     6 - Lapanja David (52')
Kamnik
3 : 1     11 - Kralj Kristjan (44')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux B
4 - Berlec Jan (57')
9 - Lulić Dino (71')
Kamnik
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
44'
15 - Rančnik Urban
44'
11 - Strelec Luka
51'
13 - Josić Matej
51'
7 - Hajdarpašić Din Mark
59'
14 - Košak Andrej
59'
2 - Alič Matic
62'
18 - Kosi Žan
62'
3 - Vujičić Luka
64'
17 - Petrović Lambrovski Tian
64'
10 - Bošnjović Boris
69'
16 - Pečar Maks
69'
9 - Lulić Dino
Kamnik
Minuta
Igralec
14'
14 - Podbregar Miha
14'
1 - Mlakar Nace
48'
13 - Vidmar Martin Dan
48'
8 - Džunov Enej

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1