Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 10. krog 05.11.2016
TEKMA: BARTOG Trebnje - Svoboda Ljubljana A 5 : 2
Datum: 05.11.16 - 14.00
Trebnje - Nogometni stadion Cviblje Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Sojar Valentin
1. pomočnik: Rozman Kristian
2. pomočnik: Miličević Marijo
Delegat:
POSTAVI
BARTOG Trebnje
Priimek in ime
Rojen
1
Smolič Jure (V)
23.08.03
4
Kovačič Gašper
13.04.03
6
Solarov Aljaž
26.05.03
7
Kastigar Kristijan
28.02.03
9
Kolenc Mark
12.12.02
10
Kresal Rok
04.08.03
11
Conta Kristjan
13.12.03
13
Murn Peter
12.06.02
14
Ćehić Dženis
19.07.02
17
Erpe Alen (K)
09.01.02
19
Košir Niko
30.04.02
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Pavlović Mateo
15.06.02
4
Jevrić Rijad
26.10.02
5
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
6
Cerlini Bor (K)
13.07.02
7
Milošević Maximilian
27.10.02
8
Jarc Patrik
31.08.02
9
Trobec Martin
14.06.02
10
Kuhar Jon
03.08.02
11
Kučan Mark Maj
01.05.03
14
Cvetković Bor
12.02.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
5
Miklič Maksim
24.07.03
8
Lobe Lara
02.04.03
12
Umek Florian (V)
26.04.03
15
Hostnik Ana
21.06.03
16
Ikanovič Nermin
28.04.03
18
Slavič Domen
03.07.04
20
Hostnik Simon
13.05.03
Trener
Jurečič Franci
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Jarc Matej
22.12.02
15
Trček Peter
12.10.03
Trener
Zalar Sebastian
STRELCI
BARTOG Trebnje
2 : 0     17 - Erpe Alen (9')
3 : 1     13 - Murn Peter (34')
4 : 1     7 - Kastigar Kristijan (39')
5 : 1     15 - Hostnik Ana (44')
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     10 - Kuhar Jon (2')AG
2 : 1     7 - Milošević Maximilian (24')
5 : 2     7 - Milošević Maximilian (69')
OPOMINJANI
BARTOG Trebnje
Svoboda Ljubljana A
IZKLJUČENI
MENJAVE
BARTOG Trebnje
Minuta
Igralec
36'
12 - Umek Florian
36'
1 - Smolič Jure
41'
15 - Hostnik Ana
41'
11 - Conta Kristjan
45'
16 - Ikanovič Nermin
45'
19 - Košir Niko
48'
20 - Hostnik Simon
48'
14 - Ćehić Dženis
53'
5 - Miklič Maksim
53'
6 - Solarov Aljaž
58'
8 - Lobe Lara
58'
4 - Kovačič Gašper
61'
18 - Slavič Domen
61'
10 - Kresal Rok
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
41'
3 - Jarc Matej
41'
8 - Jarc Patrik
45'
15 - Trček Peter
45'
2 - Pavlović Mateo

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2