Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 10. krog 05.11.2016
TEKMA: Rudar Trbovlje - Komenda 2 : 1
Datum: 05.11.16 - 11.00
Trbovlje - Športni Park Rudar Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Mujkanović Jasmin
1. pomočnik: Midžić Amar
2. pomočnik: Kurež Anej
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Stanojević Filip (V)
09.11.03
2
Blaj Miha
25.02.03
3
Jager Jan
11.05.02
4
Brlogar Jaka
09.06.02
5
Zakrajšek Maks (K)
09.07.02
7
Popović Sašo
29.04.03
8
Golnar Ludvik
04.02.02
9
Huremkić Alden
18.01.02
10
Panić Marko
16.06.02
11
Navratil Lan
17.09.03
16
Lemezović Eldin
14.02.03
Komenda
Priimek in ime
Rojen
0
Kosirnik Marcel (V,K)
14.10.02
2
Kličić Anis
30.05.03
5
Krmavnar Nejc
04.01.03
8
Fartek Jaka
05.08.02
9
Lunder Gal
25.07.02
10
Tomše Lev
10.02.03
11
Gregorc Erik
15.06.03
13
Obradović Žiga
02.05.03
15
Frantar Rijavec Blaž
25.07.03
18
Marinko Timotej
04.02.03
22
Slak Žiga
23.12.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Pišek Lan
21.04.03
14
Aleksič Anej
23.04.03
15
Deželak Maj
06.03.03
17
Vodeb Gašper
30.06.03
18
Lulić Aldin
30.03.03
Trener
Hudarin Miloš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Mrčun Rok (V)
05.06.03
6
Subašić Ajdin
10.09.02
14
Dogandžić Bojan
06.01.03
16
Švab Martin
20.11.02
19
Begič Aleksander
09.12.03
Trener
Urh Gregor
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 0     9 - Huremkić Alden (27')
2 : 1     9 - Huremkić Alden (62')
Komenda
1 : 1     2 - Kličić Anis (31')
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
Komenda
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
39'
17 - Vodeb Gašper
39'
7 - Popović Sašo
48'
13 - Pišek Lan
48'
4 - Brlogar Jaka
53'
14 - Aleksič Anej
53'
11 - Navratil Lan
63'
18 - Lulić Aldin
63'
10 - Panić Marko
65'
15 - Deželak Maj
65'
16 - Lemezović Eldin
Komenda
Minuta
Igralec
42'
19 - Begič Aleksander
42'
10 - Tomše Lev
63'
1 - Mrčun Rok
63'
15 - Frantar Rijavec Blaž
70'
16 - Švab Martin
70'
19 - Begič Aleksander

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2